[Elutasítva] - Rezmuves Romario jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 12. 02.
11
9
V2 karakter
Rézműves Romárió
WUv9PAS.png

- A jelentkezés IC része -

- Teljes neve -
Romárió Rézműves

- Születési helye, ideje -
Los Santos, 2003

- Elérhetőség (telefon, email) -
623876

- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszállító/Logisztikai ügyintéző) -
Beszállító

- Meséljen magáról minimum 5 mondatot -
Rézműves Romáriónak hívnak. 18 éves vagyok. Cigány gyerek vagyok, annak is becsületes. sok testvérem van, nem túl jó életszínvonalban nőttem fel, éppen ezért szeretnék kényelmes életet élni, már ami az anyagiakat illeti. Jelenleg nincs munkám, mert kevés fizetés miatt otthagytam.

- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -
Úgy gondolom megfelelő ember lehetnék a munkára. Ugyan kell némi gyakorlás, és szájbarágás dolgokkal kapcsolatban, de elég tanulékony vagyok. Szeretném megkapni a munkát, hogy végre úgy éljek, ahogy szeretnék, és ne csak napról-napra. Úgy gondolom jó munkaerő vagyok.




- A jelentkezés OOC része -

- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (neved, szabadidős elfoglaltságok stb.) -
Balázsnak hívnak. 17 éves vagyok (hamarosan 18), iskolába járok. hétfő-péntek délután 5 órától érek rá játszani nagyrészt, nyílván mint mindenkinél, nálam is vannak kivételek, amikor épp nem vagyok elérhető. Hétvégéim általában szabadok (főleg télen és nyáron, mivel aktívan focizok, így szezonok idején a hétvége is kilőve), ezért ilyenkor tudok többet játszani majd. Általában vidám gyerek vagyok, rp-ben pedig hozom az általam játszott szerepet elég jól. Ugyan a korom miatt vannak dolgok, amiket nem értek, illetve többször el kell magyarázni, de szót lehet velem érteni, értelmes gyereknek tartom magam. Ha új körökbe kerülök, ahol élőben kell beszélnem, pl. új discord szerver & számomra ismeretlen emberek, akkor elég félénk tudok lenni, ez is inkább az életkorom, új környezet, stb. miatt.

- Miért jelentkezel hozzánk? -
Igazából nekem minden rp-s játékban, vagy ahol egy bizonyos karaktert kell játszanom, az a célom, illetve vágyam, hogy gazdag lehessek, vagy az, hogy maffia szervezethez tartozzak. hatalmat akarok, illetve egy hatalomhoz tartozni, továbbá sok pénzt, amiből autókat, fegyvereket tudok vásárolni.

- Milyen karaktert alkotnál a frakcióban? -
az Én karakterem egy rendkívűl kemény karakter lenne, végrehajtó típus, aki szereti, ha félnek tőle, nem szólogatnak neki, viszont fentebbről követi a parancsokat, és azok mentén jár el.

- Mióta játszol a szerveren? (Játszott perc) -
3820 percem van a játékban, viszont még így is vannak dolgok, amikhez segítség kell majd, mert nem igazán vagyok tisztában velük, példát nem tudok mondani, viszont ha szembejön velem egy ilyen, azt jelzem.

- Csatolj egy képet UCP-ről, melyen látszódnak a jailek, a kitiltások, névváltások. -
https://imgur.com/RUoGY6G

- Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal, illetve mikrofonnal?. -
Nem rendelkezem Teamspeak3-al, csak discorddal, mivel a ts3-am, valamiért nem működik (normális, működő mikrofon mellett sem hall engem senki, discordon viszont problémamentes), rendelkezem mikrofonnal.

- Van-e ismerettséged a frakción belül? -
Nincsen, in-game hírdetést láttam csak.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia! Névváltási kötelezettségedet tudomásul veszed? - Rezmuves Romario névvel nem tudunk felvenni.
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
WUv9PAS.png

Tisztelt Jelentkező!

Örömmel tájékoztatom, hogy cégünk vezetősége feldolgozta jelentkezési lapját, majd elfogadta. Kérjük keressen fel egy igazgatósági személyt a továbbiakért.
((Rendben van, akkor a megbeszéltekhez mérten elfogadva. Várunk egy TeamSpeak meghallgatásra a napokban!))
Üdvözlettel:
Achilleus B Barger

Tulajdonos
 
Utoljára szerkesztve:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Utólag elutasítva. Amit most leműveltél rendőrségen, inkább nem szeretnénk közelebbről megismerni. Lesokkolnak, kiabálsz, FUN-olsz. Köszönjük a lehetőséget!

[>o<] Rezmuves Romario ordítja: HALÓÓÓÓÓÓÓ RAJMUNDD
[>o<] Rezmuves Romario ordítja: HOOOL VAGY
[>o<] Rezmuves Romario ordítja: HALÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Megj.: Remélem Rajmundot kiengedik.
 
  • Hűha
Reactions: Erdős
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.