[Elutasítva] Renan L Anglais | Jelentkezés - Redline Auto Service

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wcologne

Goodbye reality, hello Venturas!
Támogató
2019. 01. 11.
310
415
18
V4 karakter
Kwamin Klein
LV karakter
Corey Herman
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Renan Lamont Anglais. >

Születési helye, ideje:
< Phoenix, 11-17-1986. >

Édesanyja lánykori neve:
< Helen Sanders. >

Jelenlegi lakcíme:
< 7, Cypress Road, Montgomery. >

Hány éve él a városban?:
< Harminc éve élek a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék Önöknél dolgozni, mert egy megbízható és növekvő cégnél szeretnék hosszútávon elhivatott és értékes munkavállaló lenni, ahol kivirágoztathatom a szakszerűségem. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Azért érzem magam alkalmasnak a meghirdetett állásra, mert effajta képzettséggel és múltban szerzett tájékozottsággal a mesterség kifogástalan végzéséhez hozzáillő szintet képviselem. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, dolgoztam már szerelőként. >

Előző munkahelye(i):
< Willow Garage, autójavító. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel, igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Renan L Anglais. >






dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelenleg 71380 játszott percem van. >

Eddigi frakcióid:
< Las Venturas Medical Services, Federal Bureau of Investigation. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok egy frakció tagja sem. >

Mióta RP-zel?:
< Hozzávetőlegesen öt éve, ebből kifolyólag 2018 óta. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért szeretnék szerelő lenni nálatok, mivel tervezem kipróbálni ezt a foglalkozást a szerveren egy gyakran látogatott szerelőtelepen, egy barátságos környezetben. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Azért engem válasszatok, mert rugalmas vagyok, és képes vagyok alkalmazkodni a változó körülményekhez, aminek köszönhetően hatékonyan teljesítem a feladataimat. Az igényes munkavégzésem és rugalmasságom segítene a csapat sikerében, és a környezetben, amelyben dolgoznék, ezen készségeimmel hozzájárulnék a fejlődéséhez. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< Egyszer sem voltam szankcionálva a katasztrófából való visszatérést követően létrehozott felhasználómmal. >
JAIL.png


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< Nem voltam kitiltva soha a szerverről. >
BAN.png


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

NV.png


Voltál-e már szerelő?:
< Igen, voltam már szerelő más szerveren. >

Mennyi idős vagy?:
< Tizenhat éves vagyok, idén fogom a tizenhetet tölteni. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019 óta játszom a szerveren, kimaradásokkal. Aktívan újra a katasztrófát követően 2022 január óta. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, jellemzően abban az esetben, ha szükségszerű. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Aktívan nem használom, de van rendelkezésre álló fiókom. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Naponta legkevesebb három órát tudnék foglalkozni aktívan a frakcióval. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délelőtt és délután is egyaránt aktív tudnék lenni többségében, mert esti gimnáziumba járok, amiből kifolyólag mindössze heti kettő alkalommal járok iskolába. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A második opciót garantáltan tudnám teljesíteni szorgos jelleggel. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< A nevem Attila, pusztán egyszerű tinédzser srácnak tartom magam. A játékkal megközelítően hat éve barátkoztam meg, a szerepjáték elhivatott szerelmese pedig az utóbbi néhány évben lettem. Mindig jóízű kikapcsolódásként tekintettem a szerverekre, pusztán szórakozni vágyom a játékos közösséggel vállvetve. Sajnálatosan önhibámból megtépázott szájízzel keveredtem a szerverre. Sajnálom, és megbánást érzem iránta, azonban lelkendezem azért, hogy mélyebben is megismerhettem a venturasi közeget. Utóbbi időben kaptam lehetőséget arra, hogy szóban helyrehozzam az incidenst mindazért, hogy továbbra felelős, korrekt, bizalomra érdemesnek tarthassanak újból. Önvalóm elementárisan formálódik a felcseperedésemnek köszönhetően, véleményem szerint derűlátó vonulattal. >
 
  • Tetszik
Reactions: smoking kills

wcologne

Goodbye reality, hello Venturas!
Támogató
2019. 01. 11.
310
415
18
V4 karakter
Kwamin Klein
LV karakter
Corey Herman
Szia! Köszönöm a megszólásod, részletesen kifejtem, és negálom a tévedésed.
A kész tényeket kellene szemügyre venned csupán, és megcáfolná az elnézésed.

  1. A Jelentkezési lap
    Nem gondolom, hogy bármelyik tizenéves gyereknek nehézséget okozna az, hogy néhány épkézláb mondatot megfogalmazzon. Nekem se okoz. Ráadásul a pályázat többségét egyébként is képek teszik ki, amit nem tudom, hogy a MI hogyan generálta volna le nekem ebben a formájában.
  2. Hozzászólások
    Bár nem értem miért nem sikerült átnézd az én második hozzászólásomat is, de odakapartam én magam is érdemben a mondanivalóm, nézz rá ott.
  3. Jamie hozzászólása
    1. Barátnőnek levél - Egy ismerősöm kérte a segítségem egy iskolai fogalmazásához, én pedig segítségül hívtam az MI-t.
    Magamtól nem szoktam levelet körmölni, mert értelmét sem látom a huszonegyedik században. Barátnőknek meg pláne.
    Hozzáteszem, levelet, jelentkezési lapokat ezen felül nincs hova írjak, nem tudok hozzáfűzni többet ahhoz a megjegyzéséhez.
    Pusztán reflektálásképp Jamie-t felkerestem privátban, a képet onnan szedtem, ezért nem mostani a dátum.
    a.png


    Ez a kép látható az üzenetváltásban:

    335581560-2061823444019807-2138004676968232491-n.png
    2. Munka a városházán - A jelentkezésemhez nincs köze, mint láthatod te magad is. A városházához semmi szöveg nincs írva a három funkcióján kívül. Szerintem megkérdőjelezhetetlen, hogy nekem is megy leírni három pontban összesen öt szót.
    - A szinonimaszótárt veszem használatba egyedül, ami nem negatív tényező. Hatalmas segítség, megírtam ezt a hozzászólásomban is.
    Összegezve a megjegyzés egy része logikailag pontatlan, a többi könnyelmű kapálózás. Úgy gondolom kielégítő választ adtam rá.
Nincs amit ragozzak ezen tovább, már ott is kifejtettem, azonban mint látszik, teljesen figyelmen kívül lett hagyva. Elgondolkodtató viszont a szerver játékosközösségének hozzáállása, eléggé destruktív. Egyenesen visszás, hogy az általam saját kezűleg készült szerzeményem mellett kell immáron hosszas sorokon keresztül érveljek. Levontam belőle, hogy nem feltétlenül előnyös egy ilyen platformon dominánsan szavakba foglalni a mondanivalóm, mert a közösség más szintet képvisel, emiatt mást is vár el, mint az én általam megtestesített.

Még esetleg annyit tudok szólni, hogy nézz vissza korábbi jelentkezéseket, amiket én írtam.
Élvezem pötyögtetni, csak kibontakozni szerettem volna egyes szignifikáns fogalmazásommal.

(Az egy év ügyviteli és kommunikációs szakon töltött idő hatására szeretem ennyire szofisztikáltan kifejezni magam.)


Köszönöm szépen a hozzászólásod,
- wcologne
 
  • Tetszik
Reactions: Felipe

Felipe

miszter
2019. 01. 11.
724
646
22
V4 karakter
felipe neizan
  1. A Jelentkezési lap
    Nem gondolom, hogy bármelyik tizenéves gyereknek nehézséget okozna az, hogy néhány épkézláb mondatot megfogalmazzon. Nekem se okoz. Ráadásul a pályázat többségét egyébként is képek teszik ki, amit nem tudom, hogy a MI hogyan generálta volna le nekem ebben a formájában.
Azt állítod, hogy nem használtál MI-t a lap megírásához. Akkor erre mi a magyarázatod ?

("A nevem Attila," résszel nyílván nem ismeri fel az MI, mert azt te raktad bele.)
e4c907b46f6706ea06cfad69a128207b.png


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Önvalóm elementárisan formálódik a felcseperedésemnek köszönhetően, véleményem szerint derűlátó vonulattal. >

Egy ilyen összetett, és jól megfogalmazott mondatot nem ír meg minden tizenéves gyerek, mint azt te fent leírtad (persze vannak kivételek). Ne vedd rossz néven, de én még mindig nem tudom elhinni, hogy ezt te saját magad fogalmaztad meg.
 
  • Tetszik
Reactions: Burn

wcologne

Goodbye reality, hello Venturas!
Támogató
2019. 01. 11.
310
415
18
V4 karakter
Kwamin Klein
LV karakter
Corey Herman
Szia, megint! A magyarázat nem bonyolult, pusztán egy csöpp tájékozottság szükséges hozzá a MI-ról.
Leírtam az SGH lapomhoz is, hogy ha az oldalra bemásolsz bármit, ami nem tartalmaz személyes, konkrét információt, amely nélkül nem tudná megfogalmazni a szöveget és más forrásból nem elérhető számára, arra azt fogja válaszolni, hogy ő írta.

Itt van különben, ebben végig tudod követni az egész szövegem.

Ezt a kérelemben én magam fogalmaztam meg, és tessék.
pl.png

A kérelem 2022. 06. 13. napján lett közzé téve, a ChatGPT első verzió kiadásának dátuma: 2022. november 30.

Van még kérdés? Esetleg a következő az lesz, hogy mást kérek meg, hogy fogalmazza meg a mondandómat?​
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Sajnálattal értesítünk, hogy a lapod nem nyerte el a vezetőség tetszését!
Személyes megjegyzés:
Ezt legközelebb próbáljuk meg, rendesen "kézzel" írva. Nem arra vagyunk kíváncsiak, hogy a ChatGP mennyire tud egy szép, összefüggő, netán bonyolult mondatot összerakni, csupán az érdekel bennünket, hogy milyen lapot tudsz TE magad összerakni. Ergo egy kicsit megismerjünk, mielőtt esetleg behívunk a TS meghallgatásra.
Száz szónak is egy a vége, köszönjük de ez így nem.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.