[ELUTASÍTVA] Raden Benett jelentkezése az LVMS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zimbo

Újonc
2019. 03. 15.
23
3
V4 karakter
Raden Benett
LV karakter
Mark Tchaikovsky
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
Raden Benett
Születési hely, idő:
Las Venturas, 1992.03.18
Telefonszám:
38761148813
Állampolgárság(ok):
Amerikai
Előző munkahelye:
Egyetem
Betöltött pozíció:
Tanuló
Mettől-meddig dolgozott ott:
2012-2017
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Kijártam az iskolát
Milyen végzettséggel rendelkezik?
Mentőápoló

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
Kovács Levente
Életkorod:
16
Mesélj magadról pár mondatban:
16 éves srác vagyok, informatikusnak tanulok. Angolul anyanyelvi szinten beszélek. Szeretek focizni, röplabdázni a barátaimmal. De sokszor játszunk online is. Azt is nagyon élvezzük. Szeretünk online hülyülni vagy ezen esetben komolyan rp-zünk. Én körülbelül 5 éve rp-zek. V2-n kezdtem de már régen otthagytam. Frakcióban nem voltam még ezért ki szeretném magam próbálni.
Mióta játszol az SGS szerverein?
körülbelül 5 éve
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
Ki szeretném magam próbálni mentősként, és egy stabil állás alkalmi munkák helyett nagyon jó lenne.
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
Nem voltam még
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
21 éves mindig vidám ember lennék akinek mindig jó kedve van, szeret beszélgetni és tréfálni a munkatársaival. De ugyanakkor nagyon tiszteli munkatársait és feletteseit. A munkályát minden erejét beleadva végzi. Elszánt és kitartó de vicces egyéniség lenne. Szeret másokon segíteni ezért készült mentősnek. Ívelő pályafutást szeretne bejárni. Szeret emberekkel dolgozni és nagyon tanulékony és nem sértődik meg ha kioktatják.

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
Helyszínre kiérkezéskor sínbe rakom a páciens lábát majd bekötözöm gézzel, ha szükséges, adok neki fájdalomcsillapítót is. Majd bevisszük a korházba ahol csinálunk egy röntgen majd átadjuk a beteget az orvosoknak.
Vérzés típusok?
Hajszáleres, vénás, artériás
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
Kábítóhatású, például Morfium(legerősebb) és vannak a nem kábítóhatású készítmények mint például az algoflex, aspirin.
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
A mentős kimegy helyszínre, a helyszínen előkészíti a beteget az általában magasabb végzettségű orvosnak. Aki majd a korházban ellátja a beteget.
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
EKG: egy monitor amely megmutatja a beteg szívritmusát. Defibrillátor: Elektrosztatikus energiát generál majd a betegen kisüti ezzel újraindítva a vérkeringést. Sztetoszkóp: Megvizsgálja a beteg szívverését és meghallgatja a beteg légzését ezzel feltárva a légzőszervi rendellenességeket.
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
Úgy érzem készen állok a feladatra és mindent megteszek ami tőllem tellik.
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
40-62fps átlagban
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
Igen elfogadom és tudomásul veszem.
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 043
LV karakter
Lexia Vasilievich
Ismét rossz a link, 17 nap alatt lett +2 év RP tapasztalatod másolás fellelhető, egyszer 15 egyszer 16 éves vagy Nem szeretjük a ha valaki hazudik. Viszont lett bővítve a lap legalább annyit csináltál vele.
Felejtsd el!
 
  • Tetszik
Reactions: Azure és SutiLV

Zimbo

Újonc
2019. 03. 15.
23
3
V4 karakter
Raden Benett
LV karakter
Mark Tchaikovsky
egyszer 15 máskor 16. Az komoly, nem baj hogy most volt a szülinapom? És nem másoltam semmit! A link meg azért nem jó mert a rendszer ezt :confused: átírta confused smilére, a linkben a confused-ot cseréld ki kettőspont per-re. Az előző jelentkezésem alatt commentben írtam is hogy pontosítok, 5 éve rpzem.
 
Utoljára szerkesztve:

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Nem értem, hogyha ennyi idős vagy, hogy nem tudsz összpontosítani a dolgokra.
Kicsit furcsa dolgokat látok, 1 hét alatt 3x változott az életkorod, először 16, aztán 15, aztán megint 16 lettél. Szerintem ne is beszéljünk arról mi lenne ha TS-en beszélnénk egyet. V3-on ráadásul aktív bannod van. Egyszerűen nem változtál sokat ennyi idő alatt. Várjunk még ezzel.
Nem támogatom most se!
 

Zimbo

Újonc
2019. 03. 15.
23
3
V4 karakter
Raden Benett
LV karakter
Mark Tchaikovsky
Nem értem, hogyha ennyi idős vagy, hogy nem tudsz összpontosítani a dolgokra.
Kicsit furcsa dolgokat látok, 1 hét alatt 3x változott az életkorod, először 16, aztán 15, aztán megint 16 lettél. Szerintem ne is beszéljünk arról mi lenne ha TS-en beszélnénk egyet. V3-on ráadásul aktív bannod van. Egyszerűen nem változtál sokat ennyi idő alatt. Várjunk még ezzel.
Nem támogatom most se!
felmehetek ts-re ha akarod és tisztázhatjuk a dolgokat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.