[ELUTASÍTVA] Poppy Burns jelentkezése az LVMS-hez [helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dundy

Barangoló
2022. 06. 26.
83
194
Budapest
V4 karakter
Ysabel Malon
LV karakter
Dom Davis
V2 karakter
Sys Vino
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Poppy Burns
Anyja neve: Fiona Lorenzo
Születési hely és idő: Las Venturas, 1998. 06. 28.
Személyigazolvány száma: 158303LH
Jogosítvány száma(ha van): 850059FY
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas, Wilkinson st. 32
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
168 cm
Testsúly:
58 kg
Nem:

Férfi[] Nő[X]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Főiskola
Intézmény neve:
University of Las Venturas
Végzettség megszerzésének ideje:
2021


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Még nem volt alkalmam elhelyezkedni sehol.
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
-



Out Of Character​



Neved: <Barnabásnak hívnak.>
Életkorod: <15 éves vagyok.>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<2-3 éve kezdtem el aktívabban játszani RP szervereken.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Nem, még nem voltam LV-n frakcióban.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Nem voltam még.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Néha-néha előjön az egészségügyi RP néhány szerveren, közúti baleseteknél és hasonló dolgoknál. Ezeknél szereztem kisebb tapasztalatot.>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Szerintem elég alkalmas vagyok, hogy a frakció tagja legyek. Ha valamit rámbíznak azt kellő energiával és odafigyeléssel csinálom.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Barnabásnak hívnak, 15 éves vagyok. Zala megyében élek, Nagykanizsa vonzáskörzetében egy nagyobb községben. Nagykanizsán tanulok informatikát az egyik Technikumban. Később programozó szeretnék lenni, ezért választottam ezt a szakirányt. Szabadidőmet általában a focival töltöm el, és természetesen a gép előtt tevékenykedek. 2-3 éve RP-zek.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Egy lelkileg nagyon erős nőt, akinek a munkája az élete. Az emberek segítése és az emberi élet foglalkoztatja csak. >


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Számos olyan sérülés keletkezhet, amelyek kezdetben nem láthatók szabad szemmel. Ezek közé tartoznak azok a belső sérülések, amelyeket a szervek, csontok vagy szövetek szenvedhetnek. Például: Belsővérzés. >
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Megtisztítom a sebet, a seb környezetét. Rögzítem az alkart egy stabil helyzetbe fásli segítségével. Kiválasztom a megfelelő helyet a seb felett vagy alatt, amely egy stabil részen van, és a vérzés csökkentése érdekében alkalmas. Elhelyezem a steril kötést úgy, hogy a sebet fedje. Nyomópárnát helyezek a seb fölé, rögzítem a kötést szorosan, a vérkeringés korlátozását hanyagolva. >
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Ellenőrzöm a sérült környezetét. Ellenőrzöm a pulzusát, légzését. Megkezdem az újraélesztést mellkaskompresszióval, valamint szájon át lélegeztetéssel.>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Stabilizálom a sérültet, megvizsgálom, hogy milyen sérüléseket szenvedett. A lábán a sérülést ellátom, Kórházba szállíttatom.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.02.17.
Aláírás: Poppy Burns
 

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
549
649
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.