[ELUTASÍTVA] Pietro Salvo Jelentkezése [Helyes mintával]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DomiHUN2006

Újonc
2023. 09. 15.
3
0
V4 karakter
Simon Jacob
LV karakter
Pedro Salvo
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.​

Teljes neve: Pietro Salvo
Anyja neve: Anna Salvo
Születési hely és idő: Olaszország 1999.05.04
Személyigazolvány száma: 811386EW
Jogosítvány száma(ha van): 244776DX
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas Street 42
Állampolgárság:
Amerikai/Olasz

Magasság:
210
Testsúly:
95 kg
Nem:
Férfi [x] Nő []
Etnikum:
Amerika/Olasz

Képzettség.​

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem [Mentő tiszt,belgyógyászat]
Intézmény neve:
Rome La Sapoenza University [Olasz orvosi egyetem]
Végzettség megszerzésének ideje:

2018.06.30

Munkaviszony.​

Előző munkahelye:
URMA Transport
Munkaviszony kezdete és vége:
2021-01-30tól 2023-10-08-ig
Munkaköri leírás:
Árúszállitó.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Mert szeretnék váltani munkahelyett.


Out Of Character​



Neved: <Puskás Dominik>
Életkorod: <16>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?
<8 éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?
<Nem voltam még,és azért mert elvoltam a sima munkákkal amik vannak a szerveren, de szeretnék változtatni ezen.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Igen, de nem a see v4 lv szerverén.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?
<Pozitiv,Más szervereken összeszedtem.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Azért gondolom,mivel értelmes ember,illetve szorgalmas vagyok mindentéren. Tapasztalt vagyok a témában, édesanyám orvos, igy van egy kis tapasztalatom.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Spoiler: Mesélj magadról pár mondatban.
<Pest vármegyében élek, szeretek motorozni. Szeretek a barátaimmal időt tölteni, illetve biciklizni. Értek az informatikához, amit szeretek is csinálni, illetve gépeket szerelni.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.
<Egy 24 éves olasz fiatal ember, aki olaszországba született 1999.05.04-én. 3 éve érkezett a városba a nővérével, mivel meghaltak a szüleik. Szereti a kocsikat,illetve a pénzt is. Sokat segit az embereknek akár pénzel vagy éttelel vagy ittalal. Egészségügyben dolgozott előzö városában, illetve rendőr is volt.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Bőrön ható vagy bőrön keresztül felszívódó gyógyszerek formái:
Hintőpor,oldat,tinktúra,krém,csepp,tapasz.
Emésztőrendszerből felszívódó (enterális) gyógyszerek formái:
Folyékony,Gyógyteák [főzet, forrázat],kanalas orvosságok,szilárd,por,granulátum,kapszula,mikrokapszula,tabletta
Parenterális (emésztőrendszert megkerülő) bevitel:
Injekció,kután,szubkután,intravénás,intramuszkuláris,egyébb:[intraarterialis,intraciszternális,intraperitoniális,intratracheális,intrapleurális]
Különleges táplálási és gyógyszerbeviteli módok:
Szonda,Stoma>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Vénás vérzés esetén:
1.a sérültet nyugalomba helyezzük, a sérült testrészt szív fölé emeljük,
2.a sebet fertőtlenítjük, majd mull-lappal fedjük a fedőkötésnél leírtak szerint.
3.A mull-lapot három körkörös menettel rögzítjük, a fedőkötéshez hasonlóan.
4.A seb fölé egy összetekert pólyát helyezünk. A sérülés nyomását, ezáltal a hatékonyabb vérzéscsillapítást a későbbiekben ez a pólyatekercs fogja biztosítani.
5.Az összetekert mullpólyát a fedőkötésnél is használt kalászkötéssel rögzítjük.
Artériás vérzés esetén elsődleges a megfelelő artériás nyomópont elszorítása, a sérült testrész szív fölé emelése.
1. a sérültet nyugalomba helyezzük, a sérült testrészt szív fölé emeljük
2. a vérzésnek megfelelő nyomáspontot elnyomjuk,
3. Ha van rá lehetőség (több segélynyújtó van pl.) fertőtlenítsük a sebet, de ez elengedhető lépés!
4. Nyomjunk a sebbe gézgombócot, ezzel tamponáljuk a sebet, majd fedjük mull-lappal!
Ezt követően a vénás vérzés ellátásánál ismertetett módon rögzítsük a kötést, azaz:
A mull-lapot három körkörös menettel rögzítjük, a fedőkötéshez hasonlóan.
A seb fölé egy összetekert pólyát helyezünk. A sérülés nyomását a későbbiekben ez a pólyatekercs fogja biztosítani.
Az összetekert mullpólyát a fedőkötésnél is használt kalászkötéssel rögzítjük.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<Légzés hiányában nem lehet hatásos keringése a betegnek, így azonnal meg kell kezdeni az újraélesztést a mellkaskompressziókkal (30 mellkaskompresszió). A légzés pótlására 2 befújás következik, mintegy 400-500 ml levegőt fújunk a beteg szájába vagy orrába. Befújásnál figyeljük a mellkas emelkedését és süllyedését.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Ha civilként vagyok a szemtanúja:A nyakát rögzíteném, nem mozgatnám, megnézném van-e légzése, ha kell akkor Rautech-fogás alkalmazásával kisegitem, és elkezdem újra éleszteni, még a mentők kinem érnek és azonnal mentőket hívnék. Ha szolgálatban, akkor bekapcsolom a megkülönböztető jelzést, félre állok, esetleg rendőrségtől segitséget kérek a helyszin biztositásáért, majd előtte oda megyek a sérült a kollegámmal és ellenőrizzük hogy a sérült lélegzik e illetve a légutak szabadok e aztán ovatosan fejsérülés miatt a nyakát rögzítjük nyakmerevítővel. Utána ovatosan hordágyra tesszük aztán a mentőautóban különböző gyógyszerek infúzióban való adagolása válhat szükségessé a helyzettől függően és bevisszük a kórházba és bent ellátjuk az enyhén vérző fejsérülését. Majd bent CT vagy pedig MRI vagy pedig röntgen vizsgálat következik. Ami alapján az orvos illetve én pontos képet kap a fejsérülés súlyosságáról ,és így megfelelő döntést tudok/tudunk hozni a további kezelésről.>

JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023..10.13.
Aláírás: Pietro Salvo
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
Szia!

A mintádban van egy kis elcsúszás lent, és fent is, ami a legkisebb hiba igazából, de több helyen találtam helyesírási hibákat is.

Az egészségügyi kérdéseknél a Te tudásodra voltunk kíváncsiak, gyakran előfordul, hogy netes forrás alapján írja valaki a lapot, ami nem minden esetben probléma hiszen miközben saját maga formál mondatokat a leírások alapján meg is ragad már egy része a fejében.

Azonban amit itt Te műveltél az szépen szólva is pofátlanság. Az összes kérdésre egy az egyben kimásoltad a válaszokat az első oldalról, amit feldobott a Google. (1, 2, 3).

Nem hiszem, hogy a legjobb módja egy közösségbe való jelentkezésnek az, ha már az elején el van sumákolva és bagatellizálva az egész.
Ezek mellett még egy elég friss jail tulajdonosa is vagy, ami már csak hab a tortán.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.