[Elutasítva] Pellumb Besim

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

97zsiko

Újonc
2023. 12. 07.
5
0
V4 karakter
Ukryz G Kryzaka
LV karakter
Luz Guer
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Pellumb
Középső név: -
Keresztnév: Besim
Születési hely és idő: Tierra Robada. 2000/01/02
Anyja leánykori neve: Pellumb Maria

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-841-0053
E-mail cím: Pellumb145@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen:X -
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretnék egy olyan csapat tagja lenni akik kedvesek velem úgy mint én velük. És szerintem a vezetőképességem kiváló a Taxi-hoz!

Miért pont önt vegyük fel?
Mert nyugodt ember, és jó vezetéssel rendelkezem.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Szerintem az a legfontosabb dolog ami egy cégbe kell. Csapat munkában a kreavításod is fejleszted. És a Kommunikácíos fejlődés is észre vehető a csapat munkába.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen:X-
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen:X-
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Benett

Hány éves vagy?
15

Hány játszott perced van?
17347

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
-

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Eddig elértem kettő kocsit amit én saját PP-ből tuningoltam ki. Meg lett a 2millio dollár a szerveren.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
5 órát.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen:X-
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szerintem én egy nyugodt ember vagyok, szeretek emberekkel ismerkedni. Jó vagyok csapat munkában.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok! Benett vagyok, 15 éves. Nagyon szeretek sportolni, főleg a foci és a box állnak közel a szívemhez. Az iskola mellett sok időt töltök a barátaimmal, akikkel gyakran kirándulunk és biciklizünk. Az iskolai tanulmányaim során leginkább a természettudományok és a történelem érdekelnek. Szeretek új dolgokat tanulni és kihívások elé állítani magam. Különösen érdekel a technológia és a programozás világa. Szabadidőmben szívesen járok edzőterembe és próbálok minél fittebb lenni. A jövőben szeretnék mérnökként dolgozni, hogy hozzájárulhassak a világ jobbításához. További Szép Napot/Estét kívánok!




Aláírás: Pellumb Besim


Kelt.: 2024/07/05/SIZE]
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.