[Elutasítva] Patrick Savier jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrikkun1103

Újonc
2020. 11. 11.
21
19
V4 karakter
Patrick Fischer
LV karakter
Patrick Savier
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Patrick Savier >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1999.11.03 >

Édesanyja lánykori neve:
< Carmela Savier >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Flanders st. 10 >

Hány éve él a városban?:
< 25 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretném magam kiprobálni szerelőként, megtudni milyen is egy nagyobb cégnél dolgozni. Visszajelzések alapján jó problémamegoldó készséggel rendelkezem. Szeretnék egy jó közösség, csapat tagja lenni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
<Az autók iránti érdeklődésem miatt. Szorgalmas vagyok, könnyen be tudok illeszkedni közösségekbe. Szerelési ismeretekkel is rendelkezem, nem idegen számomra. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem sajnos. >

Előző munkahelye(i):
< Nem volt. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

<Patrick Savier. >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 102.487 perccel rendelkezek. >

Eddigi frakcióid:
< Renzo Company (ami sajnos már nincsen) >

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen.>

Mióta RP-zel?:
< 4-5 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretném magam kiprobálni a frakcióban. Egy megbízható és egy jófej csapat tagja szeretnék lenni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Más szerókon voltam szerelő tisztába vagyok pár dologgal, az alap dolgokat tudom. Más szerokon nem volt rám panasz amit kértek megcsináltam, szorgalmas vagyok, nem szokásom hazudni. Eddig 100%-ig beleadtam mindent amit csináltam. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
<Igen. >

Mennyi idős vagy?:
< 18 éves. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2020-07-15 00:00:00 >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, használok.>

Használsz Facebook fiókot?:
< Használok, igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-5órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap délután, viszont hétvégén bármikor tudok. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Tudnám válalni a 2 lehetőséget. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Patriknak hívnak 18 éves vagyok, Berettyóújfaluban lakok. Autószerelőnek tanulok nagyon szeretem autókat és magát a szakmát is. Ha tehetem mindig bütykölök valamit, ha valami elromlik apukám kocsiján örömmel látok hozzá. Nagybátyám is elszokta hozni a suzukiját bolond 1.3-mat azt is szeretem bütykölni. Nagyjából olyan 4éve kezdtem az Rp-t és nem bántam meg, probálok sokat Rp.zni még van mit tanulnom de egyre jobban megy. panasz nem nagyon volt rám, betartok mindent amit kell. Mostanában sok időt töltök A Las Venturas szerverén.Más szerókon voltam szerelő és tisztába vagyok pár dologgal, igazából nagyon örülnék ha nyernék felvételt örömmel csinálnám és ahogy fennt is említettem ilyen 4-5 órát tudok szánni a frakcióra de valmikor többet is. Régebben fociztam sokat, versenyeken is voltam de egy idő után meguntam és befejeztem. Szabadidőmben Mta-zok vagy Csgo-zok. >
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.