[ELUTASÍTVA]Parker J. Anderson jelentkezése az LVMS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 12. 17.
9
4
V4 karakter
Parker Jefferson Ander
LV karakter
Parker J. Anderson
V2 karakter
Parker Jefferson
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Parker J. Anderson.>
Születési hely és idő:
<Las Venturas Kórház, 1996.11.22.>
Anyja leánykori neve:
<Adabowale Kristina.>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas Market Street 11/A.>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai.>
Neme:
<Férfi.>
Elérhetőség:

<387612005282>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Nagykerfutár>

Betöltött pozíció:
<Áruszállító Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.01.08 - 2021.01.11.>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Főnökök nem akartak bejelenteni, és a TB Kártyám így nem volt érvényes és az Egészségügyi ellátásért fizetnem kellett. Fizetés eléggé gyenge volt 12 óra vezetés, és munka után.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Egyetem, Orvosi Diploma szerzése.>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Harvard Medical School.>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[X]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[X]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Németh Gábor>
Életkorod:
<18 éves vagyok.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<Mai napon kezdtem a Las Venturas szerverén, de egyébként kb már 2-3 éve folyamatosan játszok az SGS szerverein kisebb nagyobb kihagyásokkal.>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Sziasztok! A becsületes nevem Németh Gábor! 18. éves vagyok. Heves megyében élek egy kis faluban Jegyesemmel. Iskolát befejeztem, ezért most jelenleg dolgozok Budapesten a Hungexpo területén Légmesterként. Szabadidőm eltöltése általában kirándulás, kutyám sétáltatása, és az MTA világa, természetesen ezen belül is a See MTA szerverén töltöm az időm. Az iskolai végzettségem Pincér, de ezt a szakmát nem nagyon szeretem, ezért OKJ-és képzést fogok elvégezni, azon belül is a Személy-Vagyonőri vizsgát akarom megcsinálni. Kritikus helyzetekben eléggé gyors a megoldóképességem, és a precízitásom. Személyiségem eléggé barátságos, és megértő tudok lenni a játékostársaimmal szembe. Nagymamám nevelt 17 éves koromig, aztán pedig talpra álltam, és elkezdtem szépen lassan építeni a jövőmet. Régebben foglalkoztam TeamSpeak3 fejlesztésében is, de mostanra más csak a See Game System szerverén tevékenykedem.>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Azért szeretnék csatlakozni az LVMS frakcióhoz, mivel más Híresebb szervereken is voltam "Mentő" frakció tagja, és Al-Leadere is. Eléggé sok informálciót tudok a Mentős RP-ről, és eléggé is szeretem ezt az RP-t, és a frakciót is.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Eddig nem voltam semmilyen féle frakcióban sem a Las Venturas szerverén, az LVMS frakció lenne a legelső frakcióm, ahol szeretnék egy eléggé jó pocíciót elérni.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Szerintem én nem vagyok sokkal jobb mint a többi jelentkező társaim, én csak a csapatmunkát szeretném erősíteni, és segíteni IC-n másoknak a problémáit.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/a/wFmfSfe>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://imgur.com/a/QmUawBx>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Hajszáleres, Artériás, Vénás>
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<Az Orvos orvosi rendelőkben, kórházakban látja el a betegeket. Mentő pedig rohamkocsival megy ki a betegért és a helyszínen ellátja majd a legközelebbi kórházba szállítja tovább az Orvoshoz.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Égési sérülés esetén minden féle képpen a legjobb ha értesítik a Mentő diszpécser szolgálatot, majd a mentők kiérkezéséig hideg vizes borogatást tegyenek rá, majd a mentők kiérnek, és a betegnek a kezére hideg zsibbasztó sprait fújnak, majd fájdalomcsillapító infúziót kötnek be. Mentősök a legközelebbi kórházba szállítják a beteget, majd ott bent a Sürgősségi osztályon az adott Szakorvos ellátja a sérültet.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.01.11.
Aláírás: Parker J. Anderson
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

princedino

Zöldfülű
Támogató
2020. 09. 22.
171
205
22
forum.see-game.com
LV karakter
Clyde_Melton 👹
Szia!
Szerintem elég jó lapot írtál, nekem tetszett! - Az viszont biztos, hogy iszonyat kevés perced van.. >.<
De ha tényleg úgy van minden, ahogy azt írtad, akkor szerintem egy próbát megérnél: Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: sn0wLV
2020. 12. 17.
9
4
V4 karakter
Parker Jefferson Ander
LV karakter
Parker J. Anderson
V2 karakter
Parker Jefferson
Szia!
Szerintem elég jó lapot írtál, nekem tetszett! - Az viszont biztos, hogy iszonyat kevés perced van.. >.<
De ha tényleg úgy van minden, ahogy azt írtad, akkor szerintem egy próbát megérnél: Támogatom!
Szia! Ami tőlem telhető azt mindet belefektetem a frakcióba! Köszönöm szépen a pozitív hozzászólásod! :D
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Parker J Anderson,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel egy leadert TS3-on a holnapi napon 18:00 órakkor. Amennyiben nem megfelelő az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.