[ELUTASÍTVA]Pablo Montelli

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Makro

Újonc
2021. 05. 03.
39
25
V4 karakter
Pablo Montelli
LV karakter
Pablo Montelli
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Montelli>
Középső név:<->
Keresztnév:<Pablo>
Születési hely és idő:<Mexico,Mexicocity 1997.08.08>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Tuscan ST. motel>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Diploma>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagyker. futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2022-2023>
Munkaköri leírás:
<termékek felrakodása és kiszállítása>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<nem szerettem és nem fizettek meg>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Válasz>
Életkorod:<15>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<v3:2019-12-27 LV:2021-04-23>

Mesélj magadról:
<Márkónak hívnak idén augusztusban töltöm a 16ot a szabadidőm nagy részében motorozok vagy bütykölök. Autoszerelőnek tanulok technikumba 9.es vagyok. Szeretem a retro autókat,motorokat. >
Mesélj a karakteredről:
<Pablo testvérével költözött a városba, detektorozás a hobbija ha van alkalma rá akkor néha autókkal is kereskedik. Szereti az autókat egy segítőkész ember.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<nem voltam még a szeron frakiba>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<nem voltam még egészségügyi frakiban, de van valamennyi tapasztalom vele sokszor rp-ztük a korházban. >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<nem voltam még ilyen frakiban, és felkeltette az érdeklődésemet, meg egy élvezhetőbb munkát kerestem mint a vh-s melók.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<1. nyelőcsövön keresztül
2. légútón keresztül
3.bőrön át
4.végbélen keresztük
5.vénásan>

Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<Először probálok kommunikálni a sérült személlyel, ha nem sikerül hanyat fektetem megfigyelem a légzését, megnézem a pulzusát ezután elkezdem a mellkas kompressziót és a szájon át lélegeztetés 2 befújással >
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<mentőt hívok oda sietek, felmérem az állapotát kiszedem a kocsiból, a földre fektetem kerítek egy egészségügyi dobozt, ellátom az úr sebeit stabilizálom az állapotát és megvárom a mentőszolgálat érkezését>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.06.04.
Aláírás: Pablo Montelli
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.