[ELUTASÍTVA] Oxford Tayler

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fox17

Újonc
2022. 12. 23.
1
0
LV karakter
Oxford Tyler
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:Tayler
Középső név: -
Keresztnév:<Oxford>
Születési hely és idő:<Los Angeles 1999 03 17>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas és környéke, bejelentett lakcímmel nem rendelkezem>
Állampolgárság(ok):
<Amerika>
Nem:

Férfi [x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Főiskola>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Valley Collage>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<->
Munkaviszony kezdete és vége:
<->
Munkaköri leírás:
<->
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Olivér (becenevemen Fox)>
Életkorod:<16>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<4-5 éve>

Mesélj magadról:
<Olivér vagyok, 16 éves vagyok és egy kis faluban élek a családommal és a kutyáimmal. Már lassan 4 éve gitározok. Hobbim emellett a festés és a többi alkotóművészeti tevékenység. 7 évig voltam gyerek színész ezért a szerepjáték könnyen megy. kb 6 éve rp-zek rendszeresen és napi szinten több órán keresztül vagyok fent a szerveren, elég aktív vagyok>
Mesélj a karakteredről:
<A nevem Oxford Tayler. 23 éves vagyok és Los Angelesben születtem. legmagasabb végzettségem a főiskola amit a Valley Collage-ben végeztem el! itt 4 éven keresztül tanultam ápolónak! mivel elég fiatal vagyok ezért többet tanultam még mint amennyit dolgoztam volna.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<nem voltam még egy frakció tagja sem, mivel nem volt elég időm ahhoz hogy helyt tudjak állni bárhol is, egészen eddig.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<sok más szerveren voltam már mentős, elég nagy tapasztalatom van benne, valahol még leaderi rangban is voltam illetve ooc is eléggé jártas vagyok a témában>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<a színes rp-k miatt szeretnék jelentkezni mivel tudom hogy egy mentős rp tud az egyik legjobb lenni, illetve több barátomat is felvették ide és ők motiváltak hogy próbáljam ki magam én is>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

<


játszott perceknek kb az 5x szeresét számítsák kérem mert ez már egy új karakterem mert közben új gépem lett, 500 percnél sokkal többet töltöttem a szerveren és kb holnapra meglesz az 1000
>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Nurofen, Algoflex , Algopyrin, ketodex, advil, ibumax, aspirin, ibuprofen, rubophen,>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<minden olyan sérülés fajta ami azonnali ellátást igényel mivel a beteg élete forog kockán ( nyaktörés, belső vérzés, artéria sérülése (elvérzés miatt) agyvérzés, szívinfarktus, stb)>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<legelőször felmérem a helyzetet hogy a sérült a kezén fekszik-e vagy milyen irányban áll a keze illetve a könyöke, megpróbálom a sérültet olyan helyzetbe segíteni ahol a könyöke stabil, alá teszek valamilyen puha tárgyat úgy hogy ne mozduljon el, felmérem hogy van e más súlyosabb sérülés ami esetleg azonnali ellátást igényel, felhelyezzük a hordágyra és elindulunk vele a korházba, a mentő autóban mégjobban megpróbálom stabilizálni a könyökét addig ameddig beérünk, utána pedig röntgen.


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022.12.23.
Aláírás: Oxford Tayler
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Oxford Tayler,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.



tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.