[ELUTASÍTVA] Oscar Lee jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kenza

Barangoló
2019. 05. 19.
79
11
LV karakter
Luis Ray
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Lee.

KÖZÉPSŐ NÉV:
-

KERESZTNÉV:
Oscar.

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Férfi

[—] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
21/05/1995 - Fort Carson.

BEJELENTETT LAKCÍM:
Blueberry Motel' s.

TELEFONSZÁM:
+38763335299.

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Érdekelnek az autók, szívesen tanulnám meg, hogy mégis miből állnak össze és, hogyan kell őket rendbe tenni.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Szeretek csapatban dolgozni, az egyik legfontosabb ok, mivel egy szerelőtelepen kihagyhatatlan a kellő kommunikáció, illetve egymás segítése. Iletve céltudatos és egyben maximalista személyiség vagyok, ami elég nagy előnyt jelentene a munkára tekintve.

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
A hírdetésre a weboldalukon bukkantam rá.

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:
-
Munkaviszony kezdete:
-
Munkaviszony vége:
-
Munkakör leírása:
-
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Felmondás

[—] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
-

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:
Szebi.

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
18.

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
56 111 perc.

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
2x LVMS, LVMPD, SASD.

*TÁVOZÁS OKA:
Majdnem mindegyik távozás oka az, hogy már elértem egy jobb pozíciót, több időt lehúztam és egyszerűen elment tőle a kedvem.

TERVEID A FRAKCIÓBAN:
Tervem csupán az, hogy megtanuljam a szerveren való szerelést, rutinossá válljak ebben és, hogy élvezzem az egészet.

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
Egy nagyon céltudatos személyiségnek mondhatom magam. Mindig elakarom érni azt, hogy jobban teljesítsek, fejlődjek. Szerintem ez a tulajdonság nem csak itt, máshol is nagyon hasznos, mivel egy olyan embert tudhatnátok a frakcióban aki szorgos, hajt a kitüzőtt vágyaiért.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
Eléggé változó, de ha az átlagot nézem, nagy részt minden este több mint egy-két órát tudnám nyomni a dolgot.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")

ACCOUNT ID-D:
4816.

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Helló, Szebinek hívnak, 18 éves vagyok jelenleg. Erdélyben születtem, itt lakom szinte a Magyarországi határ mellett. Még tanuló vagyok, nyelvszakon fogok végezni jövőre. Iskola mellett sokszor dolgozom, szeretem magamat hasznosnak tudni. Már 5 éve rp-zem, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Szabadidőmben a gép előtt ülök, nagyrészt csak a Seemta-val játszom. Ezen kívül még hobbim, hogy legalább hatszor egy héten lemenjek a terembe súlyokat emelni. Régebben kosaraztam, mivel az már nincs az életemben ezért muszáj valamit sportoljak, és a súlyoknak az emelésében találtam meg a kikapcsolódást a mindennapokban. Kicsit távolságtartó vagyok az emberekkel, szimplán ilyen a természetem. Nem vagyok egy bőbeszédű alak, mindig szeretek lényegretörően, egyenesen kommunikálni másokkal. Nagyjából minden fontos dolgot elmondtam, köszönöm, hogy elolvastátok.
 
  • Tetszik
Reactions: M3rk22

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
656
708
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Sajnálattal értesítjük, lapja bírálásra került: ELUTASÍTVA
Személyes megjegyzés -
Terveiddel és aktivitásodra való tekintettel nem tartjuk jelenleg jónak a jelentkezésed.

Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban.



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.