[ELUTASÍTVA] Noah Gunter jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pazzbig0

Újonc
2023. 07. 14.
6
1
LV karakter
Noah Gunter
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Noah Gunter
Anyja neve: Victoria McBryan
Születési hely és idő: San Fierro 1987.08.01
Személyigazolvány száma: 483187LH
Jogosítvány száma(ha van): 111645DW
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas Motel
Állampolgárság:
Anglia, Amerika

Magasság:
6'2"
Testsúly:
180lbs
Nem:

Férfi[x] Nő[]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
New York University
Végzettség megszerzésének ideje:
1999.09.29


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Fényező Műhely
Munkaviszony kezdete és vége:
2023.06.09-2023.07.27
Munkaköri leírás:
Fényezés
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Át adtam a válalkozást egyik barátomnak mert én nekem már sok volt és nem nagyon akartam már azt csinálni.



Out Of Character​



Neved: <Mark>
Életkorod: <16>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<2019>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<nem>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<nem>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Gta 5 rp szerveren voltam mentős, de a szerver már lefőtt szóval már nem nagyon nyomom a fivem-et és azért vissza jöttem see-re és itt szeretném kipróbálni a mentős rp-t>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Könyen tanulok ha elmagyarázzák és nagyon hasznos tagja lehetek a csapatnak>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
KÉP HELYE
Mesélj magadról pár mondatban.
<Márknak hivnak 16 éves, kis faluban élek ahol sok haverokkal szoktam kint lenni. Régen mikor meg kaptam első gépem aminek nagyon örültem és sok játékkal tudtam játszani amivel az előtt csak nézni tudtam hogy mások játszák, de visszon rá pár hónapra rá találtam Thommasra a seemta v2 egyik videójára és az meghoztam a kedvem e játékhoz >
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Noah Gunter 36 éves egy kicsit elégé beképzelt egoista ember akinek van egy remek nagy és jó szive van, visszon gyerekori traumája van amikor az anyja egyik pillanatban rosszul lett és korházba kellett vinni. Ebben a pillanatban Noah egyedül kellett fel nőnie és ez által sok bullyngot kapot az iskolában és ez miatt lett ilyen amilyen de visszon ott ahol tud ő segit mert nem szeretné hogy más is átélje azt amit ő élt ált. >


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<szájon át, bőrőn át, vénán át, anális, stb...>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Seb tisztítása és fertőtlenítése szükség esetén, kézfej felemelése a sérült végtag megemelése könnyebb kötszerelést tesz lehetővé. Alkarköz középső rögzítése helyezzünk egy középső kötszert az alkarköz közepénél és tekerjük körbe az alkarot. Gézlapok elhelyezése helyezzünk gézlapokat a sérült területre a seb védelme érdekében. Alkarköz teljes rögzítése szélesebb kötszerrel tekerjük körbe az egész alkarot,
rögzítés az utolsó köröket rögzítsük ragasztószalaggal vagy kötszerkötözővel. Ellenőrzés győződjünk meg róla, hogy nem szorítjuk el a vérkeringést és a seb megfelelően van fedve és védve.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Ha valaki eszméletlenül fekszik, hívjunk segítséget hívjunk mentőket vagy hívjunk segítséget a környező emberektől. Ellenőrizzük, hogy a légút szabad-e, emeljük meg az állát és döntsük hátra a fejet. Nézzük, hogy lélegzik-e de figyeljük a mellkas mozgását, hallgassuk meg a légzést. Ha nem lélegzik, kezdjük meg az újraélesztést a 30 mellkasi nyomás, majd 2 lélegeztetés szájra-szájra vagy szájra-orra. Folytassuk az újraélesztést, amíg segítség érkezik vagy amíg a személy újra lélegzik.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Hívja a mentőket és a rendőrséget, azonnal hívjon segítséget a mentőknek és a rendőrségnek a baleset helyszínére. Biztosítom a légutakat és ellenőrizzem a légzést aztán biztosítom, hogy a sérült légutai szabadok legyenek, és ellenőrizzem, hogy lélegzik-e. Ha nem, kezdem az újraélesztést. Stabilizálom a fejet és a nyakat végül tartom a sérült fejét és nyakát stabil helyzetben, hogy elkerülje további sérüléseket, amíg a mentők megérkeznek.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.07.27.
Aláírás: pazzbigg
 
Utoljára szerkesztve:

pazzbig0

Újonc
2023. 07. 14.
6
1
LV karakter
Noah Gunter
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! @Felipe
Hali, bocsi a minta készitésnél nem nagyon tudtam megoldani, lehet én vagyok béna 😄 de ide rakom a UCP-ről imgur linket és bocsi ujra
 

BalazsLV

Aktív fórumozó
2020. 12. 05.
233
269
LV karakter
brycen cason
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.

Megjegyzés: ((""A
hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát"" ))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.