[Elutasítva] - Negasi Madalitso Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
R

Ricardo0303

WUv9PAS.png

- A jelentkezés IC része -

- Teljes neve -
Negasi Madalitso

- Születési helye, ideje -
Los Santosi kórház, 1999.03.03

- Elérhetőség (telefon, email) -
868119 , negasimadalitso@gmail.com

- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszállító/Logisztikai ügyintéző) -
Beszállító.

- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -
Mert tisztelettudó, és kedves vagyok mindekivel szemben.Jól végzem a munkámat, szeretek csapatban dolgozni.Nagyon könnyen beilleszkedek.




- A jelentkezés OOC része -

- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (neved, szabadidős elfoglaltságok stb.) -
Sziasztok, Szeretnék mesélni/bemutatkozni nektek magamról,ez szerintem mindent elmond rólam.Rikárdó Daróczi a nevem. 13 éves vagyok.Erdélyben Lakom. Szeretek horgászni,biciklizni. számítógépezni, és focizni.Nagyon sok szabad időm van,és szabad időmben v2zni szoktam.Szeretek új és új embereket megismerni, és azokkal megbarátkozni. Mindenkivel nagyon kedves vagyok, mindenkinek megadom a tiszteletet,és nagyon szeretem ha azt vissza is adják, ezért tudom viszonyozni is.Szoktam foglalkozni mezőgazdasággal is,az nagyon tetszik.Nagyon tetszik a motorozás, Nagyon szeretek biciklizni,igazából a biciklizéssel nagyon régóta foglalkozom,de tudok is,és szeretek új helyeket felfedezni.Horgászni is nagyon szeretek, az a hobbim,evel is nagyon régóta foglalkozom, igazából nagyon tetszik.Számítógépen szoktam v2zni, azzal szoktam elfoglalni magam,haverokkal szoktam játszani.Focizni is nagyon szeretek, szerintem elég jó sport.Szabad időmben még haverokkal mást is szoktunk játszani.Nagyon szeretem az autókat,és az álom autóm egy BMW M5 e60, és egy BMW M4,ezek az autók nagyon tetszenek,de még vannak autók,amik nagyon tetszenek. Igazából most ennyit tudtam elmondani magamról,remélem hogy tetszett,ha Isten úgy adja,és remélem így lesz, találkozunk. További szép napot/estét!

- Miért jelentkezel hozzánk? -
Mert ki szeretném próbálni a frakciót,és szeretnék új emberekkel megbarátkozni.

- Milyen karaktert alkotnál a frakcióban? -
Egy laza vágású embert,aki nem fél átlépni határait.

- Mióta játszol a szerveren? -
Több mint egy éve, kb 5 hónap kihagyásával.

- Csatolj egy képet UCP-ről, melyen látszódnak a jailek, a kitiltások, névváltások. -
https://imgur.com/a/QrfShQK Igen,voltam sajnos.
https://imgur.com/i2uHdDl volt,22 de sajnos csak annyit tudtam bele tenni,amennyi kifért.

- Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal, illetve mikrofonnal?. -
Igen,de sajnos mikrofonom nincs.

- Van-e ismerettséged a frakción belül? -
Nem tudom,lehet.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
WUv9PAS.png

Tisztelt Jelentkező!

Sajnálattal tájékoztatom, hogy cégünk vezetősége feldolgozta jelentkezési lapját, majd elutasította
((Megjegyzés: Nem felelsz meg a követelményeknek - Életkor. Ilyen kevés játszott perccel és ilyen sok (komoly) jaillel nem tudunk felvenni.))


Üdvözlettel:
Achilleus B Barger
Tulajdonos
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.