[ELUTASÍTVA]Navier Wells

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gilson

Zöldfülű
2020. 07. 15.
191
260
V4 karakter
Benjamin Gilson
w6Ne5V1.png
fejlec.png

I. SZEKCIÓ - SZEMÉLYES ADATOK (INCHARACTER)
I./I./I. VEZETÉKNÉV: Navier
I./I./II. KÖZÉPSŐ NÉV: -
I./I./III. KERESZTNÉV: Wells
I./II./I. SZÜLETÉSI IDŐ: 1989/11/06
I./II./II. SZÜLETÉSI HELY: Oakland City
I./III. SZEMÉLYI AZONOSÍTÓ SZÁM: 106122676
I./IV. POSTÁZÁSI CÍM: Las
I./V. ÁLLAMPOLGÁRSÁGA: Amerikai
I./VI. TELEFONSZÁM: 38-76-113-82-54
I./VII. NEME: FÉRFI
fejlec.png

II. SZEKCIÓ - MUNKATAPASZTALAT (INCHARACTER)
Előző munkahelyei,
II./I./I. CÉG NEVE: Oakland Chubby Shop
II./I./II. BETÖLTÖTT POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSE: Kasszás
II./I./III. MUNKAVISZONY KEZDETE, VÉGE: 2011/06/17 - 2013/01/04
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)
[X] Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[-] Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[-] Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.
fejlec.png

III. SZEKCIÓ - VÉGZETTSÉG (INCHARACTER)
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)
[X] Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[X] Rendelkezem egyetemi diplomával.
MILYEN DIPLOMÁVAL RENDELKEZIK: Egészségügyi Diploma
fejlec.png

IV. SZEKCIÓ - KÉRDÉSEK (INCHARACTER)
IV./I./I.[-] Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel? Nem rendelkezek.
IV./I./II.[-] Vonták már be valaha vezetői engedélyét? Ha igen, miért? Fejtse ki!
KIFEJTÉS: Nem vonták még be.
IV./II.[-] Rendelkezik érvényes személy igazolvánnyal? Igen,rendelkezek.
IV./III.[-] Volt valaha Ön ellen indítva bűnügyi eljárás, szabálysértési eljárás? Ha igen, miért? Fejtese ki!
KIFEJTÉS: Nem volt.
IV./IV.[-] Állítottak meg már magánál bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát? Ha igen, mit és mikor? Fejtse ki!
KIFEJTÉS: Nem állitottak még.
fejlec.png

V. SZEKCIÓ - OOC KÉRDÉSEK (OUT OF CHARACTER)
V./I. ÉLETKOR: 14
V./II. NEVED/BECENVED: Beni
V./III. MESÉLJ MAGADRÓL PÁR MONDATBAN (MINIMUM 150 KARAKTER!): Kósa Benjaminnak hívnak,14 éves vagyok. Zala megyében élek egy kis településen,szabadidőmbe vagy gépezek,biciklizek,vagy sportolok. A későbbiekben a vendéglátás szakon akarok tevékenykedni,azon belül is pincérként.
V./IV. MIÉRT SZERETNÉL HOZZÁNK CSATLAKOZNI: Szeretnék egy közösségnek a tagja lenni,ahol sok az rp,és tudom fejleszteni magamat.
V./V. MILYEN KARAKTERT ALKOTNÁL AZ LVMS KÖREIBEN: Egy fehérbőrű fiatal,stílusos,modern férfit rpznék,aki kedves,segitőkész,és visszahúzódó.
V./VI. MIÓTA JÁTSZOL SGS SZERVEREKEN: LV-n tegnap kezdtem,V2-n pedig 1 évet voltam.
V./VII. VOLT-E MÁR EGÉSZSÉGÜGYI FRAKCIÓ TAGJA: Még nem voltam.
V./VIII. UCP-RŐL CSATOLJ EGY KÉPET(FONTOS! LÁTSZÓDJANAK A KITILTÁSAID, ADMINJAILJAID ILLETVE A NÉVVÁLTÁSAID.): [img]https://i.imgur.com/E0sktLr.png[/img]
V./IX. ÁTLAGBAN MEKKORA FPS SZÁMMAL RENDELKEZEL A SZERVEREN: 15-30
V./X. ISMERT VÉRZÉSTÍPUSOK: Hajszáleres,Vénás,Artériás
V./XI. TÖRÉS PRECÍZ ELLÁTÁSA: A sínt ráigazítom a végtagra,majd a fáslival szorosan körbetekerem,végül kapoccsal rögzítem. Beviszem a korházba,véralvadásgátlóval és beleszúrom a végtagba. Keresek egy gipszet,kicsomagolom majd egy tálban vizet csöpögtetve rá,kikeverem és a törött végtagra rakom,végül fáslit húzok rá.
V./XII. EGY ORVOS ÉS EGY MENTŐS FELADATAI KÖZÖTT LÉVŐ KÜLÖNBSÉG BEMUTATÁSA SZÖVEGESEN: A mentő közúti baleseteknél, háztartási vagy üzemi baleseteknél, tűzvész és egyéb természeti katasztrófáknál van,míg az orvos a kórházban segédkezik.
V./XIII. HÁROM (SZABADON) VÁLASZTOTT ORVOSI ESZKÖZ DEFINIÁLÁSA: Lélegeztető gép: amikor már nem tud lélegezni a beteg,akkor rákötik a gépre és kapja az oxigént. Defibrillátor: Szívmegálláson áteső szív stabilizálására,összeomló beteg újraélesztésére használják. Hordágy: Arra használják hogy a betegnek stabil maradjon a fekvése.
V./XIV. MENNYIRE ÉRZED MAGAD MEGFELELŐNEK E FELADAT VÉGREHAJTÁSÁRA: 7 / 10
V./XV. ELFOGADOD E A FRAKCIÓSZABÁLYZAT MINDEN PONTJÁT: Igen
V./XVI. MENNYI IDŐT FORDÍTOTTÁL A LAP MEGÍRÁSÁRA: 1 óra 50 perc.
fejlec.png
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Navier Wells,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel egy leadert TS3-on.

William K Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Nagyon gyenge volt a meghallgatáson.
Elutasítva.
 
  • Hűha
Reactions: szmate2003
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.