[ELUTASÍTVA] Luke Alisair

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mark9765

Újonc
2019. 11. 09.
10
1
LV karakter
Luke Alisair
V2 karakter
nincs
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
<Luke Alisair>
Születési hely, idő:
<Las Venturas, 1990.05.29.>
Telefonszám:
<38761143457>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai, Arab>
Előző munkahelye:
<Gyártósori munkás>
Betöltött pozíció:
<alkalmazott>
Mettől-meddig dolgozott ott:
<2020.03.05.-2020.06.02.>
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
<Számomra az a munka túl egyhangú volt, illetve úgy gondolom ennél sokkal többre lennék képes.>
Milyen végzettséggel rendelkezik?
<Egyetem diplomával illetve végzettség szempontjából ápolóként végeztem.>

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
<Márk >
Életkorod:
<15>
Mesélj magadról pár mondatban:
< Márk vagyok, 15 éves. Idén kezdtem a középiskolát. A vírus miatt elég furcsára sikeredett, de legalább így a nyár is meghosszabodott. Eleinte sajnos az iskola végett nem lett volna sok időm játszani. De sikeresen átalakítottam úgy a szokásos napi cselekményemet, hogy beleférjen a játék minden nap még ha nincs nyár akkor is. Szabadidőmben hobbi szinten focizok és horgászok, illetve verseny szerűen úszok. Egy elég nyugodt embernek tartom magamat. Általában nem szoktam idegeskedni maximum ha már nem bírom egyáltalán akkor egy picit. Elég könnyen barátkozok, senkivel nem akarok rossz viszonyban lenni. Viszont a középpontban sem szeretek lenni. Szombathely környékén élek.( Vidéken) Általában a hétvégi napokon ami általában szombat. Számomra az a nap a pihenő mivel aznap csak este vagyok elérhető.
Mióta játszol az SGS szerverein?
<Körülbelül másfél éve kezdtem el és azóta játszok kisebb kihagyássokkal.>
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/eKmU5XI>
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/DKxRcgX>
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/Hjq0Tv8>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Úgy gondolm mivel LV-n én kezdő játékosnak számítok, ezért ez a frakció kezdésnek számomra nagyon jó lenne. De mivel ahogy említettem annyira az aktivitásom iskolaidőben nem a legjobb ezért elég hosszútávon tervezek a frakcióban lenni. Emellett mivel igazából való életben is agyon szeretek segíteni az embereken azt Ingame is akarom csinálni. Ahogyan én hallottam egy elég jól összeszokott csapat. Számomra nagyon fontos a csapatmunka amit remélem itt is az elsők közé sorolják.>
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
<Még nem voltam sajnos.>

Voltál-e már e frakció tagja? Ha igen, mikor és meddig?
<->

Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
<Folytatnám ugyanazt a karakterem mint eddig. Aki egy nagyon érzelmes illetve segítőkész fiatalember. Ezek mellett elkötelezte magát az életmentéshez. Találkozik sok új emberrel akiket megismerhet. Illetve egy picit részletesebben is tud foglalkozni azzal amit már nagyon régóta szeret ami nem más mint a segítség az embereken. Illetve mivel egy nagyon egészséges életmódot élő karakterről beszélünk ezért az embereket sarkalja arra, hogy egészségesen táplálkozzanak.


════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<Kiérek a helyszínre felmérem a helyzetet. Megkérdezem mi történt, és hogyan. Ezek után az ellátást nem folytatom kint az utcán hanem a kórházban. Ahol elvégzek egy röntgent, majd ha az kimutatta, hogy törést szenvedett az illető. Előveszek egy kis gipszet, majd felmelegítem. És ha elérte a megfelelő állapotát akkor ráhelyezem a törésre és rögzítem.
Vérzés típusok?
<hajszáleres, Artériás, Vénás.
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
<Aspirin, Algopyrin, Ketodex, Algoflex
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
<Egy mentős dolga kiérni a helyszínre majd stabilizálni a beteg állapotát illetve beszállítani a kórházba, majd ott az orvos átveszi akinek a feladata elvégezni a nagyobb kezeléseket illetve a gyógyszerek adagolása, ezek mellett a beteg ápolása amíg ő nem épült fel teljesen.
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
<Hordágy: egy olyan eszköz amit akkor használunk amikor a beteg nem tud lábra állni vagy esetleg elvesztette az eszméletét. Ez egy tökéletes tárgy arra, hogy "mozgatható" legyen a beteg. Szike: Például ha szükséges elvágni a különböző kötésekhez az anyagot akkor ezzel megtehetjük. Betadín: Nyílt seb fertőtlenítésére alkalmas gyógyszer.
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
<Úgy gondolom a lelkesedésemmel semmi probléma, illetve egy kis betanítás után szerintem teljesen átlagosan megállnám a helyemet.>
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
<stabilan 50-60>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
<elfogadom és próbálom betartani.>
 
  • Tetszik
Reactions: szmate2003

Dzoli

keep movin' on
2019. 07. 14.
738
1 571
20
Veszprém
V4 karakter
🔱 Javion Prat
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Luke Alisair,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy próbát megér, keress fel egy leadert TS3-on.

Milomir Lorens Folke
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.