[ELUTASÍTVA]Luciano Forza

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DokiLV

Újonc
2023. 03. 08.
47
107
23
Frankfurt
LV karakter
🇯🇵 Kazuya Koike 🇯🇵
11.) Ahol MINTA található, ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg!
Vezetéknév: Forza

Középső név: -

Keresztnév: Luciano

Születési hely és idő: 2000.08.22.

Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely: Redsand East Motel, 250-es szoba, Las Venturas.

Állampolgárság(ok): Magyar-Olasz

Nem:

Férfi [X]
[ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség: Egyetem


Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte: Palermoi Egyetem (
Università di Palermo)





Foglalkoztatottság


Előző munkahelye: A Palermoi Főkórház patológiai és ambuláns gyakornoka

Munkaviszony kezdete és vége: 2017. 01. 10 - 2022. 07. 21.

Munkaköri leírás: A patológiai osztályvezető segítése, különböző boncolási praktikák tanulása és alapvető ambuláns feladatok ellátásának asszisztálása.

Miért távozott előző munkahelyéről: Munkahelyi baleset, tanulmányok befejezése.

fejlec.png

OOC rész.​

fejlec.png

Neved: András, persze ha ez maradhat ennyiben.

Életkorod: 22

Mióta Játszol a See Game System szerverein?: 2020-ban játszottam nagyobb volumenben, azonban azóta nemrég kezdtem újra.

Mesélj magadról:

Nem tartom magamat a szavak emberének ilyen szinten, úgyhogy röviden,: Németországban élek, egészségügyben dolgoztam 1,5 évig mint beteghordó és ápolóssegéd, jelenleg pedig egy vagyonőri képzést csinálok. Pozitív és kreatív embernek tartom magamat aki igyekszik minden lehetőséget kihasználni RP-re és minél tovább húzni egy jó élmény érdekében.

Mesélj a karakteredről:

Luciano Forza Szicíliai születésű, a legkisebb testvér egy 5 gyerekes családban, akik a La Cosa Nostra egyik nagyobb családja voltak. A kis Luciano elég hamar nagy érdeklődést mutatott a halállal kapcsolatban és minden álma volt hogy egyszer orvosként dolgozhasson, azonban a "Család" keresztül húzta számításait...nos nem teljesen. Kapcsolataikat kihasználva a Palermoi Egyetem egyik helyét biztosították Lucianonak aki így már elég hamar elkezdhette tevékenységeit az orvosi szakmában, melyből majd később (elgondolásuk szerint) a Cosa Nostra majd profitálhat. Így is lett, hiszen Luciano "Dottore" Forza a patológián kapott helyet gyakorlati vizsgáira és ügyködéseire. A Cosa Nostra ezáltal egy belsős emberrel gyarapodott aki segíthetett eltüntetni mindenféle halottról bizonyítékot, hamis ballisztikai teszteket nyomtathatott (tudván hogy együttműködhetett a rendőrségi halottkémekkel). Minden folyt a rendes medrében, amikor is egy hamvasztó annak túlhevülését követően Lucianora robbant, ezzel teljes jobb oldalát megégetve és jobb szemét megvakítva. A sebei begyógyultak, azonban ezeket az égési hegeket élete végéig hurcolnia kell magával, habár enyhülést jelenthet neki hogy szakértői vizsgálat után továbbra is munkaképesnek nyílvánították.


Las Venturasi élete egy évvel ezután kezdődik, hiszen egy, a Forza család belső viszálya miatt kénytelen volt egyik idősebb testvérével, Tommassoval elhagyni Szicíliát. Hátuk mögött hagyva a Cosa Nostrát és a saját véreiket is. Ideje egy új és törvényes életbe kezdeni. Ameddig utol nem éri őket a "Famiglia" keze?

Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?

Emlékszem hogy 2020-ban egy motoros banda tagja voltam ahol élveztem az RP-t és saját meglátásom szerint tudtam valamit nyújtani nekik is. Inaktivitás miatt hagytam ott.

Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?

Azon a SAMP szerveren ahol 5-6 éven keresztül játszottam és ahonnan a karakterem is származik sokáig voltam egészségügyi frakcióban, illetve az imént említett Cosa Nostra tagjaként is rengeteg ilyesfajta RP-t játszottam ki.

Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?

Természetesen az RP lehetőség, valamit adni az embereknek ami élvezetessé tesz egy balesetet vagy hasonlót. Szerintem merő unalom ha két sorral le tudsz például egy ütközést.

Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

Nem igazán értem még a fórumot, tekintve hogy nagyjából ez a második alkalom hogy itt vagyok, azonban tudtommal nem is rendelkezek még ilyesmivel.

Spoiler: Adminjail, kitiltás, névváltás és percek.

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.​

fejlec.png



Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.

Prehospitális utak:

- oralis (per os – p.o.)

- sublingualis (sl.)

- intranasalis (in.)

- inhalációs (per inhalationem – p.inhal.)

- rectalis (per rectum – p.r.)

- intramuscularis (im.)

- intravénás (iv.)

- intraossealis (io.)

Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

- Légzés ellenőrzése

- Ha a légzés hiánya merül fel, a keringés hatástalan.

- Azonnali újraélesztés megkezdése ( 30 mellkaskompresszió).

- A légzés pótlására befújásokkal reagálunk, optimálisan kettővel.

- Ügyeljünk arra hogy a befújásokat optimálisan 400-500 ml levegővel hajtsuk végre.

- Befújásnál figyeljük a mellkas emelkedését és süllyedését.

Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?

Megbizonyosodok a sérült pozíciójáról, belső sérülésre utaló nyomokat keresek (mozgatás céljából). Amint megbizonyosodtam róla hogy a sérült mozgatható, kiemelem a kocsiból és stabil felületre helyezem (jelen esetben beton). A sérült részt, jelen esetben a fejet mérsékelten felpolcolom jobb ráláthatóság és a beteg érdekében, majd megtisztítom a sebet friss vízzel. A vér és felmerülő idegen testek (kosz, por etc.) eltávolítása után megvizsgálom a sebet, majd fertőtlenítőszerrel óvatosan megtisztogatom a már egyszer lemosott sebet. A vérzés mértékétől függően alkalmazok bizonyos mennyiségű törlőalkalmatosságot (géz, steril sebtörlő lap) és (optimálisan) sapkakötést alkalmazok a területen. Ha a beteg erősebben vérzik, vérzéscsillapító granulátumot adok be neki (például CELOX). A seb ellátása után adrenalin ínjekció, illetve ammónia kivonat alkalmazható a beteg felébresztésére azonban ez nyugodtabb körülmények között (aktuálisan kórház) ajánlott. A kórházba szállítást követően a seb összeöltése és újrakötése következik.
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Luciano Forza,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Nem megfelelő formátum.


tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.