[ELUTASÍTVA] Lucas Clayton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Doar

Újonc
2024. 02. 22.
2
5
V4 karakter
Odysseas Tsiolis
LV karakter
Lucas Clayton
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Lucas Clayton -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Los Angeles, 1999.07.16 -

Bejelentett lakcím:
- Nincsen -

Telefonszám:
- +38-76-654-9102 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Gyerekkorom óta szeretem az autókat és az azzal járó feladatokat. Emellett mindig a Jesse Car Service-hez jártam szereltetni és láttam, hogy mennyire egy összeszokott, barátságos társaságról/csapatról van szó. -

Miért pont önt válasszuk?
- Mivel szeretek a csapatban dolgozni, könnyen tanulok és értek az autókhoz. Elszánt és türelmes vagyok minden elém járuló feladat felé. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Telefonomba miközben munkákat kerestem -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Nincs -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Válasz -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Lucas Clayton
Kelt: 2024.08.11

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Nándi -

Betöltött életkorod:
- 16 -

Jelenlegi játszott perced:
- 44.700 -

Korábbi frakcióid:
- Blagoevgrad Mob, Rudaj Organization -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
Blagoevgrad Mob: Kilépés, mivel nem tetszett a társaság.
Rudaj Organization: Megszűnt a frakció


Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Idén januárba kezdtem el rpzni LV-n. Recovery előtt nem játszottam. -

Terveid a frakcióban:
- Megismerkedni a szerelő munkával emellett beilleszkedni a társaságba. -

Miért válasszunk téged?
- Türelmes vagyok és szeretek csapatban dolgozni valamint könnyen megtanulom a dolgokat. Merek segítséget kérni és ha úgy adódik akkor szívesen segítek az embereknek. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Minimum 3-4 órát naponta. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 34068 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Nándinak hívnak és nemrég lettem 16 éves. Idén leszek 10.-es egy budapesti gimnáziumba. Szabadidőmben rpzni szoktam, focizni vagy focit nézni. Januárban kezdtem el MTA-n rpzni, az előtt pedig a GTA 5 rp-vel játszottam és azóta is játszok vele. Szeretek filmeket/sorozatokat nézni egyedül akár a haverjaimmal. Barátságos vagyok az emberekkel ez miatt könnyen betudok illeszkedni társaságokba. Türelmes személyiség vagyok viszont olykor lusta vagyok egy-egy dolgot megcsinálni. Legtöbbször én vagyok a beszédes ember egy társaságban. Időnként elég sok ötletem támad ami tudja segíteni az embereket. Előző frakciómból ki indulva szeretnék legál frakció-hoz csatlakozni és kipróbálni magam, hogy hogyan szerepelnék. -
 

SpaceX

Zöldfülű
2022. 01. 30.
189
108
Erdély
V4 karakter
Haisley Carolina
LV karakter
Haisley Carolina
V2 karakter
Haisley Carolina
Szia,sajnálom de én az ucp-d látván nem tudom,hogy meg-e tudnád állni a helyed.
 

kekszyy

Újonc
2024. 03. 17.
31
16
V4 karakter
Eduardo Sandro
LV karakter
Jeff Stones
Szia, jailek miatt nem tudom támogatni. Amég a frakcióban (Rudaj ORG) tartózkodtam te voltál a legbomlasztóbb ember, FUN RP és sok más FUN. Én egyszerűen nem tudom támogatni a lapodat.
 

Doar

Újonc
2024. 02. 22.
2
5
V4 karakter
Odysseas Tsiolis
LV karakter
Lucas Clayton
Szia, jailek miatt nem tudom támogatni. Amég a frakcióban (Rudaj ORG) tartózkodtam te voltál a legbomlasztóbb ember, FUN RP és sok más FUN. Én egyszerűen nem tudom támogatni a lapodat.
Szia, mint látható az ucp-n tényleg sokat ültem jailbe, viszont azóta folyamatosan próbálok magamon változtatni és ez szerintem látható is. Akkoriban lehet nem én voltam a legkedvesebb ember számodra amit meg is értek az akkori viselkedésem miatt. Ezzel szemben a legbomlasztóbb ember kifejezéssel nem tudok egyetérteni, mivel a közösségrombolás elég messze állt tőlem.
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
600
642
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Sajnálattal értesítjük, lapja bírálásra került: ELUTASÍTVA
Személyes megjegyzés -
UCP és a szerveren töltött előéleted miatt nem szeretnénk a frakcióba látni.

Újrajelentkezését nem várjuk a következő ciklusban.



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.