[ELUTASÍTVA]Lucas Cannon Jelentkezés lapja LVMShez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lucas Cannon

Újonc
2019. 01. 11.
10
0
közöd?
V4 karakter
Edward Cannon
LV karakter
Lucas Cannon
V2 karakter
nincs
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
<Lucas Cannon>
Születési hely, idő:
<1995.08.26>
Telefonszám:
<38761131399>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Előző munkahelye:
<Las Venturas Bus Com.>
Betöltött pozíció:
< Veterán Sofőr >
Mettől-meddig dolgozott ott:
< 2020.01.22 - 2020.05.03 >
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
< Szőrnyű kürölmények miatt >
Milyen végzettséggel rendelkezik?
<High School Comprehension>

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
<Dominik>
Életkorod:
<14>
Mesélj magadról pár mondatban:
<14 éves vagyok Dominiknak hívnak, Szabolcs Szatmár bereg megyében élek. Nagyon izgulok a tovább tanulás miatt pedig nem is vagyok olyan rossz tanuló.. Mellesleg nem vagyok az a izgatott ember. Nem szeretek focizni hanem Dartsozni szoktam, nem vagyok az a sportos alkat.. általában egy ideig bírom amig hogy felbosszantanak valamivel de könnyen le tudom csillapítani magamat egy kis CSGO meccshez vagy Xboxon GTA 5. Szeretem a társaságot, a koronavírus hála kicsit több időt tudok fektetni a Szerverbe. Én az embereket azzal szoktam segíteni az idős/emberket hogy helyettük veszem meg a Szükséges élellémiszereket vagy gyógyszereket.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<fél éve>
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/cYn28ft>
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/zatJfOr>
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/JvCY83P>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
< Megnézni milyen itt az RP és hogy tapasztalatot gyüjtsek a nem csak a játékhoz hanem a valóságba is mivel nem kis információk vannak itt>
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
<Nem volt szerencsém>
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
<Egy 25 Éves férfi aki életeket akar menteni, bírja a jó társaságot, szeret csapatban dolgozni, Könnyen megnevethető, Nem szeret egyedül lenni azaz társas ember.>

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<megkérdezem hol tört el a csontja,[pl. a lába tört el] majd leveszem a vállamról az esettáskát és földre rakom majd kiveszek egy sint és egy fáslit majd rá igazítom a sínt a végtagra és megkeresem a fásli végét a fáslival körbetekert a végtaggal eggyüt a sint is majd szorosan megtekerem és kapoccsal rögzítem és felrakom a hordágyra ólvatosan és beteszem a mentő autó hátuljára majd elszállítom a kórházba és le ültettem a kórházban a Műtőben előveszek egy véralvadásgátló injeciót és beleszúróm a megfelelő vénába majd egy hideg víz segítségével előállitok egy gipszet és felkenem a végtagra majd váslival körbe tekerem a gipszhez >
Vérzés típusok?
< vénás, artériás, hajszáleres >
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
<Aspirin, Cataflam,Algopyrin>
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
<Mentős megtesz minden annak érdekében hogy még menthetően elszállitsa a kórházhoz. Orvos kezeli a sérültet a mentős pedig asszisztálja.>
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
<Hordágy, amit a mentőautóban található és akkor használják amikor a páciens nem bír megmozdulni. Definártor, amit annyit tud hogy ha nagy valószínűségel a páciens a halálnál van akkor ez eretromos sokkolás köszönhetően a szívet beindítja. kisebb szerszámok: Ollók, tű, cérna, Szikék >
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
< Szó szerint nem tudom, nem tudok olyan túl sok mindent mint a többi emberek, épp ezért is jelentkeztem hogy meg is ismerjem a mentő RP-t és tanuljak is belőle >
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
<20-30>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
<igen!>
 

Lucas Cannon

Újonc
2019. 01. 11.
10
0
közöd?
V4 karakter
Edward Cannon
LV karakter
Lucas Cannon
V2 karakter
nincs
Ha valami hibát találtok a lapon akkor azt légyszives jelezzétek és azt azonnal javítom is!
 
Utoljára szerkesztve:

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Elég gyenge a lap, furcsán fogalmazol.
Kevés a játszott perced, ismerkedj egy kicsit még a szerverrel.
Nem támogatom!
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Lucas Cannon ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Kevés játszott perc, értelmezhetetlen válaszok.

Lexia Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.