[ELUTASÍTVA] Lola Martinez Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JohnnyK

Barangoló
2019. 12. 29.
81
36
18
V4 karakter
John Theodor
LV karakter
Lola Martinez
V2 karakter
Lola Martinez
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Martinez>
Középső név:<X>
Keresztnév:<Lola>
Születési hely és idő:<Los Santos 2000.06.11>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Los Santos Airport 21/a>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ ]
Nő [[/COLOR][COLOR=rgb(65, 168, 95)]X[/COLOR][COLOR=rgb(255, 255, 255)]]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Los Santos High School>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagyker futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2022.03.21 - 2022.12.01>
Munkaköri leírás:
<Könyvelő>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<
Rossz bánásmód végett/ Szerződés lejárása végett.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Laci/Johnny>
Életkorod:<16>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2018 vége felé.>

Mesélj magadról:
<Laci/Johnny vagyok ki hogy szólít. Amikor van szabadidőm, akkor a szerveren szoktam tölteni. Sokat járok vadászni mint hobbi, emellett sokat horgászok, és focizok. Kenderesre Járok a szakiba mint, Mezőgazdaság Gépész, Gépszerelő technikus. Mivel egy "tanyán" élek így a nyáron elég sok munka van. Amellett is játszottam a szerveren rendszeresen. Voltak olyan időszakok, mikor nem volt sok időm a szerverre, de jelenleg iskola mellett van napi 3-4 óra amit játékkal tudok tölteni.>
Mesélj a karakteredről:
<Lola Martinez , akinek az élete eddig nagyon színvonalas volt. Kiskorában már elhatározta hogy mit szeretne tanulni, és mindig is azt kapta karácsonyra. Ami nem más volt mint a mentős dolgok. Elég hamar akkor "megtanulta" hogy mit, hogyan kell használni. És mindig az édes anyjával játszott. Miután sajnálatos módon édesapja elhunyt utána nagyon szomorúan élte tovább az életet. De sokáig nem tudott róla, hogy elhunyt, mivel az édesanyja mindig azt mondta Lolának, hogy dolgozik. Miután kiderül nagyon nehezen tudott felépülni, és az iskolában is nagyon rosszul teljestett. Miután feldolgozta, és elkezdte a hatodik osztályt, akkor nagyon belehúzott a tanulásban, mivel tudta hogy nemsokára itt az idő, ahol elég komolyan kell tanulni és viselkedni is. Mikor végzett az iskolával, és ment tovább tanulni, akkor már úgy ment oda mint egy kész felnőtt. És mivel ez volt Lolának kis kora óta a célja/vágya hogy orvos/ápoló legyen így, amikor betöltötte a 20. életévét megszerezte a diplomát ezzel együtt a(z) ápolói papírját is. Miután végzett a Los Santos Grov Street körzeti orvosnál dolgozott, mint ápoló két évig. Miután lejárt a szerződés közös megegyezés alapján, eljött. Utána elment a Nagyker futárhoz mint könyvelő és egy évet ott lehúzott. Most pedig szeretne tovább tanulni a Las Venturas Medical Services-nél.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<
Jesse Car Service . Pontosan nem tudom hogy mikor léptem be/ki a frakicóból. Azért hagytam ott mivel akkor még nem volt annyi időm a szerverre mint most. Las Venturas Taxi . kb 2-3 hónap. Azért hagyatam ott, mivel akkor még annyira nem használtam/nem igaztott a Social Media. És így mivel nem írtam inaktivitást ezvégett ott hagytam/kellet haynom.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Régebben voltam már más szerveren egészségügyi szervezetben. Úgy, ahogy tudom.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Engem az motivál a csapathoz hogy olyan RP-ben lehet részem amiben már rég volt. És ezáltal sokat tud tanulni az ember.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algoflex, Voltaren Dolo, AlgoPyrin Panadol, Nurofon>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Első sorban én szerintem a legveszélyesebb a belsővérzés/belső szervek roncsolása. Ha olyan helyen törik az embernek a csontja, mint a nyak, gerinc, borda. Veszélyes lehet egy vágás is hogyha éppen eret kap el. Vagy hogyha mély. >
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Amikor megérkezek biztosítom a helyszínt elsősorban. Miután a helyszín biztosítva van megnézem milyen sérülést szenvedett, és hogy mennyire is súlyos a sérülése. Miután megnéztem, felmértem a baleset súlyosságát utána rögzítem a beteget, majd megkezdem az ellátását az elsősegély dobozzal. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022.12.23.
Aláírás: Lola Martinez
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Burn és Angel_LV

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Lola Martinez,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.



tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu és BalazsLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.