[ELUTASÍTVA]Lola Martinez Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JohnnyK

Barangoló
2019. 12. 29.
81
36
18
V4 karakter
John Theodor
LV karakter
Lola Martinez
V2 karakter
Lola Martinez
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Marinez>
Középső név:<X>
Keresztnév:<Lola>
Születési hely és idő:<Los Santos 2000.06.11>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas Emerad st. 21>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [-]
Nő [ X]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Los Santos Medical High School>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Las Venturas Post>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2022.02.12-2022.12.10>
Munkaköri leírás:
<Könyvelő.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nem megfelelő fizetés, bánásmód.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Laci//Johnny.>
Életkorod:<16 éves vagyok jelenleg.>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2018 eleje.>

Mesélj magadról:
<Laci/ Johnny vagyok. Ki hogyan szólít. Jelenleg 16 éves vagyok Kenderes-re járok a szakiskolába. Mint Mezőgazdasági Gépész, Gépszerelő Technikus. Már a jogosítványom is nemsokára meg lesz (T) kategóriára. Mivel elég sok időm van ezért úgy gondoltam hogy miért is ne, egy próbát teszek. Így megírtam a jelentkezési lapot.>
Mesélj a karakteredről:
<Egy fiatal hölgy, akinek eddig elég sok jó, és rossz dolgon is át kellet esnie, meg kellet vele küzdeni-e. Jelenleg most úgy érzem elég jól állok. Fiatal koromban mivel egyedül maradtam így elég gyorsan "fenőttem" és megtapasztaltam milyen egyedül élni, vezetni a háztartás dolgozni. Mivel nem volt más lehetőségem így muszáj voltam 15 éves koromban elmenni dolgozni. Most pedig meg találtam a baráti körömet, és elég jól elvagyunk.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Taxi kb 2 hónap. Mivel akkoriban még nem voltam ez a nagy SOCIAL Medias így tehát nem szóltam nekik hogy inaktív vagyok. Jesse Car Service. Közös megegyezés alapján inaktivitás végett>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Régebben voltam, és így valamennyi megragadt, de mivel gyorsan tanulok így ezzel nem lesz baj.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
< Mivel, újból készen állok a hosszú távú frakcióban maradásra. Mivel nem vagyok már kolis így minden nap napi 3-4 órát fent tudok lenni a szerveren simán tanulás, és itthoni segítségek melett.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspyrin, Algoflex, Algopyrin>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
Bmelső szervre hatoló baleset Pl: Szív, tüdő, máj...És Fejet érő sérülések is. >
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Első sorban biztosítom a helyszínt, hogy véletlenül se legyen még egy baleset. Miután biztosítottam a helyszínt, és tudom hogy a bal könyöke fáj, ezért első sorban Rögzítjük, stabilizáljuk a bal karkát, hogy ne legyen nagyobb problémája Pl: sínbe rakjuk. Miután biztosítottuk a könyökét valamilyen módon, elindulunk a korházba sietve. Majd ha oda értünk visszük a beteget röntgenre és megnézzük hogy törött-e vagy, vagy hogy mi lehet a probléma. Miután kiderült a röntgen képről a baleset súlyossága Ha éppen törést szenvedett a beteg, be gipszeljük, és adunk neki egy pólyát ami tartja a kezét hogy ne lógjon, ezzel is segítve hogy mihamarabb meggyógyuljon a keze. Emellett nagyon fontos oda figyelni hogy a betegünknek véletlenül se alakuljon ki vérrög vagy akármilyen károsodást szenvedő kisebb problémája sem. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022.12.12.
Aláírás: Lola Martinez
 
  • Vicces
Reactions: Sepsi

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Lola Martinez,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.



Lexia Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.