[ELUTASÍTVA]Logan Stimeons jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
549
1 269
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
w6Ne5V1.png

fejlec.png


IC rész.


fejlec.png

Személyes Adatok






Vezetéknév:<Stimeons>

Középső név:<->

Keresztnév:<Logan>

Születési hely és idő:<Las Venturas, 1994.06.02.>

Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:

<Las Venturas, Lamb Street 54. >

Állampolgárság(ok):

<Brit>

Nem:


Férfi [X]

Nő [ ]


Végzettség





Legmagasabb iskolai végzettség:

<Egyetem>

Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:

<Brighton and Sussex Medical School>


Foglalkoztatottság






Előző munkahelye:

<Greenview Surgery>

Munkaviszony kezdete és vége:

<2021.7.15. - 2022.12.01.>

Munkaköri leírás:

<Reception Controller>

Miért távozott előző munkahelyéről:

<Nagyobb és szélesebb munkakörű feladatokat szeretnék betölteni illetve más szakirányokat is megismerni.>


fejlec.png

OOC rész.


fejlec.png

Neved:<Kéri Marcell>

Életkorod:<16>

Mióta Játszol a See Game System szerverein?

<Lassan 5 éve, még csak 4>


Mesélj magadról:

<Marci volnék, 16 éves Budapestről. Napjainkban a KRESZ illetve a Hálózat csodáit próbálom elsajátítani tanítás formájában. Márciusban töltöm serényen a 17. életévemet. Mint említettem lassan 5 éve játszom a SEEMTA bármely szerverén. Megjártam már igazándiból mindenféle frakciót az elmúlt 4 évben, mint például 2 éve az LVMS-t is. Az elmúlt fél éve volt egy nagyobb kihagyásom, nem nagyon jártam nagyobb Rp eseményekre. >

Mesélj a karakteredről:

<A karakterem egy brit családból származó karizmatikus fiatalember akinek elege van, hogy a szülei semmibe veszik a vágyait és csak a pénzt hajtják, ezért Las Venturasba költözve köveit álmait a családi háttértámogatás nélkül. Kiskorában sok orvosos könyvet és sorozatokat nézegetve először állatorvos szeretett volna lenni, de később a pénz vágyaiban elvégzett egy ápolói végézst, majd szakmai gyakorlatot elvégezve kiköltözött a szülőországából. Egy elég extrovertált személyről beszélünk, aki bárhol bármikor képes jól érezni magát, körülményektől függetlenül. >

Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?

<LVMS - 2 Hónap (kb) - A vezetőséggel akkor nem éreztem, hogy olyan jól kijönnék és inkább én engedtem el a kapcsolatunkat. SD - 3 hónap. - Egy rpből adódóan az IC karakterem le lett tartóztatva és ezáltalál én vállaltam az OOC következményeket is. >

Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Voltam több szerveren is, azt merném mondani, hogy egy rohammentősnek megfelelő tapasztalatom megvan. >

Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?

<Régen is voltam, alapvetően nagyon tetszik az egész amerikai mentős téma, úgyhogy gondoltam próbáljuk ki ismét.>

Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:



fejlec.png

Egészségügyi kérdések.


fejlec.png





Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.

<Algoflex, Aspirin, Nurofen>

Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?

<Artériás, vénás vérzések, Bordás és ablakos Bordatörés, Nyílt törések.>

Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?

<Megközelítem a sérültet, meggyőződöm a helyszín biztosításáról. Megszólítom a beteget. Megkérdezem a fájdalmairól, közben megvizsgálom a lehetséges vérzéseket, töréseket. Amennyiben nem található egyéb nagyobb prioritást élvező sérülés elkezdem ellátni a könyökét. Fertőtlenítem, háromszögletű kendővel felkötöm. A kórházban további ellátásra kerül sor. >




JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.

Kelt: 2022.12.16

Aláírás: Logan Stimeons
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Logan Stimeons,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: A lap OOC része tele van hazugsággal, nincs USA állampolgárság sem.


tutu-alairas.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.