[ELUTASÍTVA]Logan C Griffo - Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 02. 01.
9
14
LV karakter
Logan C Griffo
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Logan>
Középső név:<Conor>
Keresztnév:<Griffo>
Születési hely és idő:<San Fierro , 1996.30.12>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas Whitewoord Estates Ave.8662>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ x]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetemi Diploma>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<San Fiero University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Étel és Ital kiszállító>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019.05.25- kezdtem el dolgozni ennek a kiszálító cégnek. Munka viszonyom az elejétől a végeik jó volt.>
Munkaköri leírás:
<Ételek és italok felpakolása majd kiszálitásba időben és biztonságban.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Már úgy éreztem hogy ki nőttem azt a munkát.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<René Szabó>
Életkorod:<17 >
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2017 - ben kezdtem V2-vel majd V3 és úgy V3-LV.>

Mesélj magadról:
<Magamról nem szereték sokat írni csak ami valamenyire ki emelkedő. Szlovákián élek születésem óta de gyerek koromtól magyarul beszélek családal,barátokal. MTA-át már körülbelül 6-éve játszom talán több is. Nagyon sok magyar szerepjáték szerveren meg fordultam már. Sok helyről tapasztalaltot szereztem. Több helyen voltam a mentőszolgálat tagja a multban. Egyébként szabad időm-ben főleg a motoromon száguldok ki a világból meg ugyebár MTA.>
Mesélj a karakteredről:
<Logan C Griffo 1996-ban születet. San Fiero belvárosában élte le az élete első 15 évét. Édes apja kis korában meghalt egy autó balesetben. Egyedül élt Édes anyjával, szerencséjére anyukája meg adott neki mindent ahoz hogy egy sikeress ember lehessen anyagilag is és lelkilegis. Emiatt Logan ki járt egy egéségügyi kozép iskolát majd egy főiskolát. Nagyon sok évig nem használta ki a tudását. Egyedul áló és édes anyja is elhunyt már egy pár éve. Azóta a helyét keressi a városban. Szeretne minnél jobb polgár lenni és úgy gondolja hogy hogy is segíthetne jobban az emberek mintha ő lenne maga aki életeket ment.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Ezen a szerveren még nem voltam frakcióba. Más szervereken igen. Inkább azt hoznám fel ahol konkrétan mentős voltam. Ez V2-n volt egy pár éve. Az oka annak hogy kiléptem az hogy már nem nagyon játszottam azon a szerveren. Egyébként körül belül 2-3 hónapot voltam a frakcióba. Már rangomra konkrétan nem emlékszem. Egyéb frakciók amibe még voltam: Rendőrség , Maffia , Banda , Szerelő , Taxis. Mindegyiket nagyon élveztem. Szerintem nem voltam sehol se egy rossz tag , mindenhol elég mags rangoka fel jutottam. >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Mint ahogy mondtam igen voltam SeeV2-szerverén. Tapasztalataim vannak. De nagyon sok dolgot újra kénne tanulnom mint ahogy az egéségügyi RP-re is újra rá kénne hangolódnom.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Főleg egy jó tarsasságot szeretnék találni ahol sok szép órát tudnék eltölteni. Egyedül játszom a szerveren barátaim vagy nem játszanak a szerveren vagy már GTA5-RP-t játszák. Szeretek embereken segíteni is. Nagyon sok dolgom a szerveren nincsen emiatt elég sok időt a frakcióra tudnék fókuszálni. Alapból is minimum 4-6 órát játszok a szerveren naponta szóval bőven lenne időm a frakcióra. >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

<Kép helye>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algopirin,Morfium,Rubofen,Ketodex,Fentanyl...>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Belső és külső vérzés főleg ütó érből vagy artériából, Nyiltörések,Fej és nyak sérülések,Lőtt sebek.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
< Megkérdezem hogy más helyen is fáj e valamie. A sérültett lefektetem a földre és meg kérem hogy ne mozogjon. Ruháját levágom a sérült részről hogy megtudjam vizsgálni a sebet. Ha láthatóak felületi sérülések (peldául: horzsolás) akkor le fertlőtenitem majd a kezét Három szögbe rakom hogy ne mozgassa. Az után a korház felé veszük az irányt ahol először is meg röntgenezem a kezét és ha nem látható törés akkor adok neki fajdalom csillapitót és a háromszögbe hagyom hogy minimálisan mozgassa. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/03/31
Aláírás: Logan C Griffo
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

ChillBro

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 15.
173
224
👾
xyl.lol
V4 karakter
levie.d.anderson
LV karakter
sophie.spencer
V2 karakter
sophie.spencer
Szia. Hiányos, nincsen jail UCP kép.
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Logan C Griffo,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: UCP képek hiánya, jelentkezés óta nem is néztél rá a lapra, úgy érzem nem gondoltad te ezt komolyan.




Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kopy és smolen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.