[ELUTASÍTVA] Lisa Wattson, jelentkezése a SeeRinghez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alfa147

Újonc
2024. 03. 05.
12
3
V4 karakter
Dazina Murati
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Lisa Wattson
Születési hely, idő: Washington. 2001.01.19
Telefonszám: +38-76-920-3534
Előző munkahelye(i):
Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Alfa Romeo Szerviz..
Távozás oka:Költözés.​
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Szeretek szerelni, Örömmel tölt el, ha valamit megtudok javítani és látom hogy az tökéletes lesz.​
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Azért válasszanak engemet mert, szeretek csapatban dolgozni, illetve a munkámra nagyon igényes vagyok, ha valaminek neki állok csak úgy csinálnám, mintha saját magamnak csinálnám meg. Megbizható vagyok, illetve rugalmas is.​
Önéletrajz (6-8 mondat):
Alfa Romeo személyautókat javitottam, 6 évig. Nagyon szerettem csinálni, hiszen én is nagy rajongója vagyok a márkának. Voltak olyan pontok, ahol tanulnom kellet, de ez sem riasztott vissza a szakmától. Leginkább motorgenerálokat végeztem, de a futóművekkel is megbarátkoztam az évek alatt. Csak olyan munkát adtam ki a kezemből ami 100%-os volt, nem engedtem addig elvinni egy autót még nem fix. Ezek mellet volt egy szeretett hobbim is, nagyon szeretek mai napig horgászni.​
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen.



OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Martin
Játszott perceid: 1.700
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):
Hétköznap (15:00-21:00 között): Válasz
Hétköznap (12:00-15:00 között): Változó, mivel két munkahelyem van jelenleg. Vagyonőr a másodállásom itt, mivel laptopom van azért tudok lenni több órát is.
Hétvégén (10:00-14:00 között): -
Hétvégén (14:00-22:00 között): -​
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Link
Kitiltások (Kép az UCP-ről): Link
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Link
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?
Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Nem voltam, még ezen a szerveren Frakcióba.
Távozás oka: -​
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen.
TeamSpeak 3 alkalmazás: Nem.
Működőképes mikrofon: Igen.​
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Sziasztok, Martinnak hivnak 23 éves vagyok! Jelenleg kint élek Svájcba, autószerelőként dolgozom, és másodállásban pedig vagyonőrként. Lassan már 2 éve, hogy kint dolgozom,párommal. Tervbe van egy ház vétel, Magyarországon aztán idővel hazatelepedni. Alfa Romeo rajongó vagyok, nekem is Alfám van. Szabadidőmbe kirándulgatni szoktunk, nagyon szép hely Svájc. Régebben, még BMX-eztem nagyjából 4 évet. Rólam igazából ennyit.
(A kevés játszott perchez, annyit fűznék hozzá, hogy nagyon sokat játszottam más szerveren, tisztába vagyok az RP fogalmával, és nagyon szeretek is RP-zni.)​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen,
 

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
610
1 118
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELUTASÍTVA


Személyes megjegyzés: Perceid alapján kevés tapasztalatod van még a szerveren. Aktivitásod alapján hétvégén nem vagy, hétköznap pedig bizonytalannak érzem két munkahely mellett. A tegnapi Jail nem kellett volna oda. Egyébként szép lap lett.


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.