[Elutasítva] Liliane Baldwin a Redline Auto Service-hoz való jelentkezési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MEDNIGHT

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 05.
161
207
18
SZKSFHRVR
V4 karakter
Tyreek Hayes
LV karakter
Liliane Baldwin
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Liliane Baldwin >

Születési helye, ideje:
< 2001.06.14., Las Venturas, Fort Carson Hospital >

Édesanyja lánykori neve:
< Stacey Baldwin >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson 1 >

Hány éve él a városban?:
< Lassacskán 22 éve, hiszen itt születtem. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< A sok hirdetés között az önökét tartottam a legmegfelőbbnek, mivel szakmai tudásomat itt tudnám virágoztatni a legjobban. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mint fentebb is említettem megvan a kellő szakmai tudásom a pozíció betöltésére. Illetve sokban tennék a csapathoz. Csapatmunkában tudok a legjobban dolgozni. Hamar beilleszkednék a többiekhez, gyorsan alkalmazkodok. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Cégnél nem, csak magamnak. >

Előző munkahelye(i):
< Még nem volt. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Liliane Baldwin >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 9120 perccel rendelkezem a lap írásakor. >

Eddigi frakcióid:
< Még nem voltam Frakcióban ezen a szerveren. >

Jelenlegi frakciód:
< Nem vagyok frakcióban. >

Mióta RP-zel?:
< 2018 novemberében kezdtem el RolePlayezni Las Venturason, csak a leégést követöen nem volt lehetöségem visszaszerezni az akkora accountom. Mellete V3on játszok folyamatosan jelenlegi 282 ezer percemmel. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretném kipróbálni magamat ebbenna frakcióban. Érdekel a script működése felépítése. Egy jó csapatba tartozni, játszani, remek RolePlay szituációkat lefolytatva. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Rendkívül jól tudok csapatmunkában dolgozni, türelmes vagyok az emberekkel szemben. Sokban tennék a közösséghez/a csapathoz. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem volt lehetőségem szerelőnek lenni. (Ha a V3 is számít ott fél évet voltam szerelő) >

Mennyi idős vagy?:
< 1 hónap múlva töltöm be a 17. életévemet. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Eredetileg 2018 novemberében regisztráltam először, de a leégést követően nem volt lehetőségem visszaszerezni az accountomat. >

Használsz-e TS3-at?:
< Napi rendszerességgel, igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Használok, igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Napi 2-3 óra szerintem menne. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délutáni órákban lenne nekem a legmegfelelőbb. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A második opciót választanám. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Szabolcsnak hívnak, egy hónap múlva fogom betölteni a 17. életévemet. Székesfehérváron élek nagyszüleimmel. Jelenleg egy Technikumban tanulok, ahol is Informatika és Távközlés szakra járok
Ezen az ágazaton belül rendszergazdának/ rendszerkarbantartónak szeretnék elmenni. Szabadidőm egy nagyrészét a gép előtt töltöm, azon belül is inkább a SeeMTA szerverein játszok. Ha nem a gép előtt töltöm a szabadidőmet, akkor haverokkal szoktunk lógni a városba, vagy lemegyünka a helyi sportpályára kosarazni/focizni. Célom minél jobb embernek lenni, és jó életet élni, kimaxolva minden lehetőséget az életben. >
 
Utoljára szerkesztve:

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 321
1 374
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Korrekt lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: Woodsy

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
Nem került be a frakcióba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.