[Elutasítva]Laura Stafford

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Freko001

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
35
15
V4 karakter
Anthony S Toretto
LV karakter
Danil Smirnov
V2 karakter
Anthony S Toretto
header2.png

[A SZEKCIÓ] Jelentkező adatai


Vezetéknév: Stafford
Keresztnév: Laura
Születési dátum: 04/17/1985
Születési hely: Las Venturas
Állampolgárság: U.S
Tartózkodási hely: Las Venturas, LVA Fraight Depot 17/30
Telefonszám és emailcím: 38761133282, laurastafford@gmail.com
Magasság:170
Súly: 67
Rassz(Kaukázusi, Közel-keleti, Hispán, Afro-Amerikai, Ázsiai, Amerindián): Közel-keleti
Beszélt nyelvek:Angol



Állapítottak e meg már pszichés vagy egyéb tartós betegséget: Nem állapitottak meg.
Ha igen részletezze: VÁLASZOD​

Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel, ha igen volt e már bevonva: Rendelkezem természetesen, nem volt még bevonva.
Ha volt bevonva részletezze: VÁLASZOD​

Rendelkezik érvényes lőfegyvertartási engedéllyel, ha igen volt e már bevonva: Nem rendelkezem.
Ha volt bevonva részletezze: VÁLASZOD​

Volt e letartóztatva vagy elítélve vétség vagy bűncselekmény miatt: Nem.
Ha igen részletezze: VÁLASZOD​

[B SZEKCIÓ]Jelentkező munkatapasztalatai

B.1 - Rendelkezik munkatapasztalattal a következő helyek egyikén: USA-ban tevékenykedő város vagy Állami rendvédelmi szervek, Egyesült Államok Hadserege, Szövetségi szervek

[--] IGEN​
[X] NEM​
Szerv neve: VÁLASZOD​
Betöltött pozíció: VÁLASZOD​
Pozíció betöltésének ideje: HH/NN/ÉÉÉÉ - HH/NN/ÉÉÉÉ​
Elmarasztalások vagy kitüntetések: VÁLASZOD​
B.2 - Jelölje be a magára illő iskolai végzettséget, nevezze meg az intézményt és az Egyetemek esetében a szaktárgyat

[--]Rendelkezem egy U.S High School Diplomával.​
[--]Rendelkezem egy GED teszttel ahol a pontszámaim megfelelőek voltak.​
[X]Rendelkezem egy Egyetemi diplomával.​


Intézmény neve: Banks University​
Intézmény látogatásának kezdete és vége: 03/09/2012 - 05/09/2017​
Egyetemi szaktárgy típusa:​
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány[/spoiler]​

[C SZEKCIÓ]Jelentkező önéletrajza

Csatoljon egy legalább 100 szavas önéletrajzot (Amerikai stílusút)

- 35 éves vagyok, Las Venturasban nevelkedtem kis korom óta. Szüleimet elvesztettem 20 éves koromban, azóta saját kézbe vettem az életemet. Nagyon kommunikativ vagyok, feltalálom magam illetve minden helyzetben helyt állok. Fontosnak tartom számomra, hogy elérjem a célomat ami az volna, hogy bekerülhessek a rendvédelem szolgálataiba. Kis korom óta felnéztem azokra a személyekre akik elősegitették az emberek biztonságát. Tanulmányaim is erre a térre szakosodtak, igy bizom benne, hogy helyt tudok állni. Jobb jövőt szeretnék biztositani a családomnak ugyanakkor önkéntes voltam tűzoltósként 5 évvel ezelött.​

Milyen karaktert alakítanál nálunk? (Alapvető jellemzést róla)

- Laura egy higgadt természetű személy aki képes a legnehezebb helyzetekben is megfelelő döntést hozni. Nagy ambiciója van és megtesz mindent azért amit el akar érni. Nagyon fontos számára az emberek biztonsága és hogy hozzátegyen az ország biztonságához. Szeretné, hogy a fia jobb körülmények között tudjon felnevelkedni. Új dolgokat szeretne átélni amiben még nem volt része.​

Csatolj képet (linket elég csak) az UCP-dről. Három képet kérünk, egyet a névváltásaidról, egyet a jailekről és egyet a banokról.


Hogy szólíthatunk valamint hány éves vagy?

-Norbert a nevem és 19 éves vagyok.​
 

beles

Zöldfülű
2019. 01. 26.
162
367
21
Kazincbarcika
www.police.hu
V4 karakter
Terrion Hayes
LV karakter
Greg Whitaker
header2.png




Tisztelt Laura Stafford.

Kérelmét megkaptuk és kiértékeltük. Az alábbiakban olvashatja a bírálatot bővebben.

A jelentkezését több vizsgálatnak is alávetettük melyek során arra a következtetésre jutottunk, hogy a lapja nem felelt meg, ezáltal a jelentkezését elutasítjuk.

((Személyes megjegyzés:
  • Iszonyat sablon és átlagos az egész
  • Három névről meg szokjunk már le ha lehet))

Assistant Director Hayden Termin, Human Resources Division, Human Resources Branch, Federal Bureau of Investigation.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.