[ELUTASÍTVA] LAs Venturas Medical Services

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szebi0620

Újonc
2024. 06. 30.
1
0
V4 karakter
Michael Smitch
LV karakter
Tony Smith
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Tony Smith
Anyja neve: Anna Jones
Születési hely és idő: Las Venturasi kórház, 1990.06.20
Személyigazolvány száma: 444239MB
Jogosítvány száma(ha van): Jelenleg nincs
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
180
Testsúly:
75
Nem:

Férfi[x] Nő[]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
University Of Las Venturas/ICODE] [B][COLOR=rgb(209, 72, 65)]Végzettség megszerzésének ideje:[/COLOR][/B] [ICODE]2020.04.12


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Áruszállító
Munkaviszony kezdete és vége:
2010.03.02-2022.05.04
Munkaköri leírás:
Áruk felpakolása a teherautóra majd azoknak kézbesítése.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Nem voltam megelégedve a társasággal és nem kedveltem árut szállítani.



Out Of Character​



Neved: <Szebasztián>
Életkorod: <17>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<2 éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Nem voltam mert eddig nem mertem jelentkezni.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Nem még nem.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Nincsen>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Mert mindenkivel könnyen kijövök, aktív tag lennék és hamar belejövök a dolgokba. >
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Szeretek a műhelyben dolgozni javítani, készíteni dolgokat. Nemrégiben végeztem el egy egészségügyi tanfolyamot amin átmentem a jogsihoz ezért tudok egy két dolgot amit egy mentősnek kell tudnia, Érdekel az egészségügy is de az iskolában Mechatronikát tanulok és most fogok menni jövőre 11-be.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Tony egy kedves aki mindenkivel próbál baráti kapcsolatot létrehozni. Szeret kirándulni, felfedezni és Új dolgokat megismerni. Szeret pecázni és régen hobbi szinten kosarazott ahol sok embert ismert meg. Szereti az autókat de most még a jogosítványt csinálja. >


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Gerinc vagy nyaki sérülés>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Vénás vérzés nyomókötés: Steril gézlap majd arra egy buci amit áttekerünk polyával majd a buci felett megcsavarjuk a polyát az erősebb nyomás érdekében.
Artériás vérzés nyomókötése:Buci majd rá steril gézlap a poylával körbetekerjük majd a buci felett megcsavarjuk az erősebb nyomás érdekében.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<1. Meggyőződök a helyszín biztonságáról. 2. Megszólítom, megrázom a vállat ha nincs reakció megyek a következő lépésre . 3. Hátradöntöm a fejét és 10mp-ig hallgatom a lélegzetét de ha gerincsérült akkor Esthmárfogással hallgatom. 4 Mentőt hívok. 5. Ha nincs légzés elkezdem az ujraélesztést 30 mellkas nyomás. 2 befújás.>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<A helyszínt biztosítom leállítom a motort elakadásjelzőt bekapcsolom kirakom az elakadást jelző háromszöget. Felmérem a motoros sérüléseit majd a komolyabb sérülésekkel kell kezdenem .A motorosnak eltört a lába ezért helyeben rögzitem majd a szorító ruhadarobokat leszedem, levágom majd a vérző sebet lefertőtlenítem.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.07.08.
Aláírás: Tony Smith
 

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
560
654
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.
 
  • Tetszik
Reactions: Szebi0620
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.