[ELUTASÍTVA]Kyle Walsh jelentkezési lap.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sommergewitter

Barangoló
2019. 08. 09.
123
576
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Walsh>
Középső név:<->
Keresztnév:<Kyle>
Születési hely és idő:<1998.09.02 Los Santos Hospital.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas GN St.>
Állampolgárság(ok):
<USA>
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Las Venturas High Scool>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Fort Carson Middle School>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Vontatós cég.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021/04/XX- 2021/06/XX>
Munkaköri leírás:
<Szerelő,vontató cég.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Látástalan voltam, így döntöttem.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Martin.>
Életkorod:<17>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Recovery után kezdtem, előtte játszottam. Kb 2019/09/xx>

Mesélj magadról:
<Martinnak hívnak, 17 éves vagyok, egy barátom mutatta meg a SeeMTA-t, akkoriban még nem vitte el a gépem, mostanra elkezdtem több SeeMTA szervert is, de leginkább az LV-vel foglalkozom, Tisztelettudó, korrekt embernek tartom magam. Szeretem elütni a gép előtt az időmet, jelenleg még tanulok, Azért tetszik ez a frakció, mivel egy új RP lehetőség, mivel több éve is RP-zek, Roleplay szervereken, számszerint 4. éve, ezért tökéletes RP-t tudnék nyujtani, amiket még tudok nyujtani: Napi 5 óra aktivitás, hétvégente több is akár, 6-7. Korrektség, TeamSpeak3,Megfelelő mikrofon,TS3 aktivitás.>
Mesélj a karakteredről:
<Kyle Walsh, nyomorságból, gazdagság. Kyle egy elhatározott ember, korrekt s szófogadó, szereti az embereket, általában kocsikázni szokott a városban, jelenleg 20.-adik életévét tölti be, Sokan szeretik Kyle-t, a humora, kedvessége miatt.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Renzo-Tow.Co, nem találtam megfelelő RP lehetőségeket.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<SeeMTA-n még nem voltam, viszont sok szerveren már igen.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<A sok RP lehetőség, mindig amikor jöttek a mentősök, tetszett az rpjük, szerintem nagyon király kis közösség. >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algoflex,Aspirin,Algopyrin>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<amelyek a fejet érintik, bénulásra vezető okok.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Megvizsgálom a vállát, mozgatni próbálom finoman, felültetem az uriembert/hölgyet, kezét egyenes pózba hajtom, fáslival elkezdem körbekötözni, közben egy sint helyezek szép lassan a kezére, egy darab fájdalom csillapitót is beadok neki.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.05.28
Aláírás: Kyle Walsh
 
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: Atis és princedino

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia

[2021-05-26 21:44:28] [Output] : Kyle Walsh mondja: Hozok m4et
->Amennyiben illegális életét folytatott a karaktered így nem lenne túl reális, ha hirtelen mentős lennél.

Illetve NonRP indokkal volt nemrégiben egy adminjailed.

Ezen kívül nem találtam hibát
 
  • Tetszik
Reactions: Atis

MátéLV

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 13.
355
160
Nyíregyháza
www.google.hu
LV karakter
Alonzo M Inc
Szia, illegális előélettel tényleg nem érdemes ezzel a karakterrel jönni a frakcióba, a lapod egész jó lett.
Az ucp-d nem a legfényesebb de szerintem emelett is ellehet tekinteni mivel már közel egy hónapja kaptad.Sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: Atis

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
681
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Lucy Reed
V2 karakter
Ceria Pietrina
Sziasztok! Mivel hozzánk tartozik a srác, azért merek ide írni! Csak úgy mondom, hogy még jelenleg is tag vagy nállunk a Renzo Companyben és még ide pofátlankodol egy másik frakcióba ahelyett, hogy megbeszélnéd velünk, hogy szeretnél kilépni. 1 hónapja se vagy bent nállunk, mint tag és a hátunk mögött intézkedsz. Tudod ez erre felé nem így járja. A kulcsaink is nállad vannak.
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Kyle Walsh,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.





Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Atis és tomeszLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.