[ELUTASÍTVA]Kyle Davidson jelentkezési formanyomtatvány Las Venturas Medical Serviceshez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GergoLV

Újonc
Támogató
2019. 02. 28.
48
29
20
V4 karakter
Matteo Skyhen
LV karakter
Preston Doyle
V2 karakter
James Cenedy
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Davidson>
Középső név:<->
Keresztnév:<Kyle>
Születési hely és idő:<Los Angeles 1996.04.06>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas-Whitewood Estates street 46 >
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<David Geffen School of Medicine at UCLA>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Urma Trans Nagykereskedelmi futárszolgálat>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.05.27-2021.06.02>
Munkaköri leírás:
<Árúszállítás>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Mivel szeretném a tudásomat kamatoztatni, és olyan munkát végezni, amilyen szakon végeztem el az egyetemet
>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Cseresnyés Gergő>
Életkorod:<17 éves vagyok jelenleg>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Körülbelűl 6 éve játszok, a SeeMta-t még akkor kezdtem el, amikor még csak a V2 volt, és a hudon nem látszódott az, hogy mennyi pénzünk van, azőta egy kis időt kihagytam, abban az időben kipróbáltam a Gta 5 voice RP-t.>

Mesélj magadról:
<Cseresnyés Gergőnek hívnak, 17 éves vagyok. Zalaegerszegen élek a szüleimmel. Jelenleg 10. osztályos vagyok a Ganz ábrahám szakgimnáziumban informatika szakon. A szabadidőmben nagyon sokat szeretek a SeeMta szerverén lenni.>
Mesélj a karakteredről:
<Kyle Davidson egy kedves fiatal férfi, aki szeret másokon segíteni, és tiszteli a törvényt, kiskora óta érdeklődik az egészségügy iránt, Los Angeles-ben az Egyetem elvégzése után egy kis időt dolgozott a helyi kórházban ápolóként. Nem csak szeret segíteni másokon, de a pénzt is folyamatosan gyüjtögeti jó célokra, szeret jótékonykodni, és csak úgy adni, mivel ahogy a mondás is tartja Jobb adni, mint kapni.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Ezen a szerveren még nem voltam semmilyen frakcióban sem, de a sima V3-mon az OMSZ-ben voltam, sajnos azért kellett ott hagynom, mivel egy huzamosabb ideig nem tudtam elég időt tölteni a frakcióra.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Mint említettem a Sima V3-mas szerveren OMSZ-es voltam.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Leginkább az, hogy a Mai nap beszéltem OOC chat-en két frakció taggal, és nagyon jó véleményük volt a közösségről, névszerint Bobby Qwanter-rel, és Naomi W Qwanter-rel, innét is köszönöm annak, hogy ezzel is motiváltatok, hogy megírjam a lapot.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

<
hfzDXR1.png
>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algoflex, Aspirin, Advil, Cataflam, Algopyrin>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Gerincsérülés (Mert ha nem jól mozgatod a sérültet, akkor súlyos bénuláshoz vezethet.)rák, érszükület, agyrázkódás, szívinfarktus, agyinfarktus, epilepszia roham.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Előszőr is, ha van egy társam, de ha nincs akkor nélküle, óvatosan leveszem a fejéről a bukósisakot, majd megvizsgálom a balkezét, mivel, akár el is törhetett, ha netán zúzódásnak, vagy nyílt törésnek nem látom a jeleit, akkor beszállítom a kórházba, hogy megröntgenezzema kezét, mivel lehetséges, hogy eltörött, ha bekövetkezik, az, hogy eltörött a keze, akkor sínbe rakom a kezét, majd begipszelem.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.06.02.
Aláírás: Kyle Davidson
 
Utoljára szerkesztve:

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Kyle Davidson,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Döntsd el hova akarsz jelentkezni.






Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Atticus
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.