[ELUTASÍTVA]Kimmy Head jelentkezési lapja (helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Angel

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
641
V4 karakter
Asa Yasumu
LV karakter
Sokratis Hoplita
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:Head
Középső név:N/A
Keresztnév:Kimmy
Születési hely és idő:Las Venturas, San Andreas, United States DOB: 15/MAY/2000
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Fort Carson, West Street 11/B
Állampolgárság(ok):
USA
Nem:

Férfi []
Nő [X]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
High School Diploma
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
Las Venturas High School

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
Walmart
Munkaviszony kezdete és vége:
2018 június - 2021 május
Munkaköri leírás:
Pénztáros és árufeltöltő
Miért távozott előző munkahelyéről:
Nincsen karrier létra

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:MC
Életkorod:19
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
2016 óta játszok.

Mesélj magadról:

Sziasztok én MC vagyok és 2011 óta roleplayezem különböző szerepekben.
2018-ban roleplay nomád lettem és vándoroltam különböző szerverek között, míg rátaláltam a külföldi LSRP-re, ahol nagyon szerettem játszani. Na de, hogy valami élet is legyen a dologban jelenlege egyetemi tanulmányaimat végzem pénzügy és számvitel szakon. Nagyon szeretem a kosárlabdát és a japán kultúrát. Emellett a legjobb barátom a SeeMTA-n Bati aki sajnos már nem játszik, de remélem visszajön. Röviden ennyi.


Mesélj a karakteredről:
Kimmy Head egy 21 éves független nőszemély, aki a Walmartban dolgozott, míg elhatározta, hogy medikális tanulmányait elkezdi és először mentősként akarja magát kipróbálni a nagyvilágban. Egyelőre még barátja/családja egyebe nincs, két szerető szülő gyermeke. Gyerekkorában semmi trauma nem élte, idilli környezetben nőtt fel. A középosztály tagjai voltak a szülei, viszont a kis Kimmy nem volt egy ambiciózus kölyök, így azt hitte, hogy élete végéig el tud lenni egy Walmartban és valamikor majd manager lesz, ha a főnöke meghal. Sajnos vagy nem sajnos azonban ez a nap nem jött el, így úgy gondolta, hogy belevágja a fejszéjét egy nagyobb dologba és karriert vált és felcsap LVMS-esnek.
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
Majdnem az összesben
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
2018-ban Bati jobbkeze voltam az LVMS-ben.
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
Külföldi roleplayben nem követtek az itteni haverjaim, ezért szeretnék velük is játszani és ez a szervezet tökéletes lenne mindannyiunk számára.
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

adad.png
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
Advil Ultra, Algoflex, Kataflán, Nurofen, Oxikodon, Percocet, Paracetamol
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
Amiben a sérült az életét vesztheti
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
Elöször megvizsgálom, hogy van-e külső sérülés, ha nincsen ilyen akkor beviszem röntgenre és utána ha elvan törve akkor a szerint járok el. Gipsz és egyebek ha nem lenne semmi baja akkor jégzselét raknék rá. Horzsolást természetesen Bepanthen kenőccsel látnám el, ha meghúzódott akkor mondanám neki, hogy pihentesse és esetleg felíratnék egy kevésbé addiktív fájdalomcsillapítót.


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.05.26.
Aláírás: Kimmy Head, ((MC))
 

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia,

A fórum kitiltás nem túl előnyös illetve a ebben és az előző hónapban volt pár AJ-d..

Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
Ennél a pontnál komolyabb válaszra számítottam

Más lapjánál és leírtam, de itt is megteszem
Legmagasabb iskolai végzettség:
High School Diploma
A Diploma még mindig nem végzettség.

Itt kezdtem el gondolkodni, hogy funból íródott-e még a lap..


Hát ennyi lenne röviden a véleményem.
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Szerintem, hogy hogy hívnak valaki mi a beceneve az nem ő választja meg, hanem ismerőseim/barátai. De.. az UCP-vel vannak itt gondok, nekem az UCP némi komolytalanságra enged következtetni, illetve a forum bann sem a legjobb. NEM TÁMOGATOM!
 

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Mivel most kapott nonrp-s rablás indokkal aj-t így nem látok erre sok esélyt, illetve nem is támogatom.
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Kimmy Head,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.





Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.