[ELUTASÍTVA] Kaylee C Colin jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adam69

Újonc
2019. 03. 08.
24
15
V4 karakter
Erik Spake
LV karakter
Kenji Tansho
V2 karakter
-
See-Ring-Service.webp





Tisztelt felvételizni kívánkozó!


Olvassa át figyelmesen az instrukciókat jelentkezési lapja kitöltése előtt.

Az esetleges hibás lapokat autómatikusan elutasítjuk, a következő jelentkezést a következő ciklusban nyújthatja be.

A jelentkezői lap elküldésével elfogadja, hogy bármilyen hamis, esetleg megtévesztő válasz esetén, a lap azonnali elutasítást és a jövőben szankciót vonhat maga után.



A jelentkezési lap benyújtásában sok sikert kíván a SeeRing Service!





Teljes Név:
Kaylee C Colin

Nem: X-el jelölje válaszát!

[-] Férfi

[X] Nő

Születési hely, idő:
Las Venturas, 2000.01.01

Lakcím:
Las Venturas, Blueberry street 16.

Telefonszám:
+38-76-373-5431

Miért szeretne nálunk dolgozni?
Szenvedélyem az autószerelés. Szeretném lehetőségemet megragadni, hogy egy olyan csapat tagja legyek, ahol a szenvedélyemmel foglalkozhatok és másokat is segíthetek járműveik megfelelő működésének biztosításában. Fontosnak tartom az emberek segítését.

Hol talált cégünk hírdetésére?
Egy ismerősömtől hallottam hogy jelentkezés van ide.

Korábbi munkahelyével kapcsolatos információk

Cég neve:

UrmaTrans Kft.

Munkaviszony megszűnése: X-el jelölje válaszát!

[X] Felmondás

[-]Kirúgás

Ha kirúgták, mi volt ennek indoka?
-

Tudomásul vette, hogy a jelentkezési lap elküldésével elfogadja cégünk szabályzatait és működéi pontjait: X-el jelölje válaszát!

[X]Igen

[-]Nem






((OOC rész))

Neved, amin szeretnéd, hogy szólítsunk:

Ádám

Életkorod:
14

Játszott perceid száma:
+38-76-373-5431

Voltál-e már frakcióban? (X-el jelöld)

[-]Igen

[X]Nem

Távozás oka?
-

Terveid a frakcióban:
A legkisseb rangtól eljutni a nagyon közé. Bizonyítani szeretnék saját magamnak is, hogy eltudom érni a célom. Mindent a legnagyobb fegyelemmel és legjobb tudomásom szerint csinálnék, figyelve mindenre és mindenkire.

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Hétköznap: 3-4 óra/nap
Hétvége: 3-4 óra/nap


Korábbi adminjailek, kitiltások: képet csatolj amin tisztán látszódik mindkettő! (imgur.com)


Account ID-d:
3524

Mutatkozz be pár mondatban:
Ádám vagyok, 14 éves. Egy kis Pestmegyei településen élek. Hobbim a motorozás, autószerelés. Imádom az autókat, kivéve az elektoromosokat. Járok kondiba. Szeretek játszani is számítógépes játékokkal, 3-4 éve játszok a SeeMTA szerverein. 1500-2000órám van RP szervereken, amiben benne van GTA 5 RP is és MTA is. Szerény és tisztelettudó vagyok másokkal szemben. Egy nyugodt természetem van.
 
Utoljára szerkesztve:

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
610
1 118
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELUTASÍTVA


Személyes megjegyzés: Játszott perceid helyére a telefonszámod került. Jelentkezésed óta követtem a szerveren lévő aktivitásod, amely kevésnek bizonyúlt. Ezt bizonyítja a pár napja megírt másik jelentkezési lapodban feltüntetett kevesebb aktivitási idő feltűntetése.


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.