[ELUTASÍTVA] Justin Lockwood - Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DiasBoss

Újonc
2023. 03. 18.
49
37
V4 karakter
Royne Kroly
LV karakter
Justin Lockwood
V2 karakter
Justin Lockwood
See-Ring-Service.webp





Tisztelt felvételizni kívánkozó!


Olvassa át figyelmesen az instrukciókat jelentkezési lapja kitöltése előtt.

Az esetleges hibás lapokat autómatikusan elutasítjuk, a következő jelentkezést a következő ciklusban nyújthatja be.

A jelentkezői lap elküldésével elfogadja, hogy bármilyen hamis, esetleg megtévesztő válasz esetén, a lap azonnali elutasítást és a jövőben szankciót vonhat maga után.



A jelentkezési lap benyújtásában sok sikert kíván a SeeRing Service!





Teljes Név:
Justin Lockwood

Nem: X-el jelölje válaszát!

[x] Férfi

[-] Nő

Születési hely, idő:
Blue Berry, 1982.03.23

Lakcím:
Fort Carson

Telefonszám:
+38-76-240-2654

Miért szeretne nálunk dolgozni?
Szeretnék egy igéretes fix munka helyen dolgozni, barátokat szerezni, bizonyítani a kocsik iránti tudásomat, és segíteni másokon ahogy rendbe rakom nekik a kocsikat! Elég magas szakmai ismeretségem és tudásom van ezekbe és jól megállom egy ilyen helyen a helyemet, és kiváló munka erő vagyok és én magam is rajongok és imádom az autókat, és szeretem őket szerelni, bügykölni, építeni, és ki hozni belőlük a maxot, meg persze ha bajuk esik minél hamarabb megjavítani, és ez a hely megfelelő lenne számomra hogy itt kimutassam az idáig megtanult dolgokat.

Hol talált cégünk hírdetésére?
Egy ujságban, ahol álláslehetőséget hírdettek.

Korábbi munkahelyével kapcsolatos információk

Cég neve:

Las Venturas Medical Service

Munkaviszony megszűnése: X-el jelölje válaszát!

[-] Felmondás

[x]Kirúgás

Ha kirúgták, mi volt ennek indoka?
Nem voltam aktiv!

Tudomásul vette, hogy a jelentkezési lap elküldésével elfogadja cégünk szabályzatait és működéi pontjait: X-el jelölje válaszát!

[x]Igen

[-]Nem






((OOC rész))

Neved, amin szeretnéd, hogy szólítsunk:

Dominik

Életkorod:
17

Játszott perceid száma:
65.766 perc ( lvl 36)

Voltál-e már frakcióban? (X-el jelöld)

[x]Igen

[-]Nem

Távozás oka?
Inaktivitás

Terveid a frakcióban:
Szeretnék egy olyan frakcióba, közösségben elhelyezkedni amit örömmel és nagy lelkesedéssel csinálnék! Ezután még inkább feljebb lépni a rang létrán, és társaimmal jó kapcsolatot ápolni. Szeretnék elhelyezkedni, tartozni egy közösséghez, nem pedig csak céltalanul szaladgálni a városban. És ha úgy adódik egyszer jó lenne egy jó kis pozitciót betölteni a köreitekben

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Ez változó de általában 3-4 talán de az 5 óra is meg lehet.

Korábbi adminjailek, kitiltások: képet csatolj amin tisztán látszódik mindkettő! (imgur.com)

Account ID-d:
24926

Mutatkozz be pár mondatban:
Szia! Az én nevem Dominik, és jelenleg egy diák vagyok, bár nem nagyon szeretek tanulni. Az iskolában végigjárom a kötelező órákat, de nem mindig találom érdekesnek a tananyagot. Inkább a gyakorlatias dolgok érdekelnek, mint például a gyakorlat vagy a sport. Szeretek aktív lenni, és kipróbálni új dolgokat. Kedvelem a sportot, például a box edzéseket vagy a kosárlabdát, és szívesen járok edzésekre. A szabadidőmben inkább a barátaimmal töltöm az időt, vagy játszom a gépen. Tudom, hogy az iskolai tanulás fontos, és igyekszem a lehető legjobban teljesíteni, de néha nehéz motivációt találnom. Az én erősségeim inkább a gyakorlatias dolgokban rejlenek, és szeretnék olyan területen kibontakozni, ahol ezeket kihasználhatom.
 
Utoljára szerkesztve:

Szilikee

Barangoló
Támogató
2020. 01. 26.
114
193
V4 karakter
Taylor Edwardson
LV karakter
Milo Garza
V2 karakter
Taylor Edwardson
See-Ring-Service.webp



Tisztelt jelentkező! Örömmel értesítjük, hogy jelentkezése bírálatra került: ELFOGADVA


Meghallgatásra várjuk, amiről bővebb információkat - ITT - talál.

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag fele!



Sok sikert kívánunk!




SeeRing Service

Loren Carter
Service Manager
 

Szilikee

Barangoló
Támogató
2020. 01. 26.
114
193
V4 karakter
Taylor Edwardson
LV karakter
Milo Garza
V2 karakter
Taylor Edwardson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt jelentkező! Sajnálattal értesítjük, hogy a meghallgatás eredménye: SIKERTELEN
Megjegyzés: Nem jelent meg


Újra jelentkezését várjuk a következő ciklusban!



SeeRing Service

Loren Carter
Service Manager
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.