[ELUTASÍTVA] Joshua Scott Seering Service jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bobia

Újonc
2024. 02. 09.
6
2
V4 karakter
Gumaysuhi Ryo
LV karakter
Joshua Scott
V2 karakter
Gumayushi Ryo
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Joshua Scott
Születési hely, idő: Los Santos 1999.01.16
Telefonszám: +38-76-787-1300
Előző munkahelye(i):

Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Nem voltam eddig munkában sehol.

Távozás oka: Nem voltam eddig munkában sehol.
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Szeretek autókkal foglalkozni, főként vezetni szeretek, de szerelni is és érdekel milyen lehet egy verseny pályán szerelőnek lenni.
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Hát mert szeretek autókkal foglalkozni, inkább vezetni, de az autókhoz is értek nagyrészben.​
Önéletrajz (6-8 mondat):
Joshua Scott a nevem, 25 éves vagyok. Középiskolát végeztem eddig el. Már majdnem egy éve vagyok a városban. Ki ismerem magam a városban, ismerem már az embereket. Sokat szoktam autókázni. Eddig fémdetektorozásból, horgászatból éltem meg, vagy egyik barátomnak a fényező helyén fényeztem. Ismerem az autóknak a márkáját, valamennyire az alkatrészeot.​
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Persze.




OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Bálintnak hívnak, 14 éves vagyok, 27805 és ez az account id-m.
Játszott perceid: 8 507 perc játékidőm van.
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):

Hétköznap (15:00-21:00 között): 15-18 között.

Hétköznap (12:00-15:00 között): Hát 14:30-tól tudnám csak ilyen 17-ig.

Hétvégén (10:00-14:00 között): Ez szerintem jó lenne.

Hétvégén (14:00-22:00 között): 14-18-ig tudnék vagy tovább is lehetséges.
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Kitiltások (Kép az UCP-ről): Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?
Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Nem nem voltam eddig, de szeretnék.

Távozás oka: Nem volt.
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen.

TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen.

Működőképes mikrofon: Igen.
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Bálint vagyok, 14 éves. 3 éve rp-zek, napi szinten 3 órát. Sokat szoktam spórtolni mint például sokat szoktam biciklizni, rollerezni, focizni. Sokat szoktam barátokkal lenni. Jól kitudok jönni az emberekkel, tudok csapatban dolgozni. Tudom az illemet, nincs nagy szám, persze van nekem is olyan időm amikor elgurul a gyógyszerem mert direkt idegesítenek, de álltalában megpróbálom magam vissza fogni.​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen.
 

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
610
1 118
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELUTASÍTVA


Személyes megjegyzés: Minimum követelmények hiánya. Jelentkezésed óta sem sikerült túl sok percet össze szedned.


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.