[ELUTASÍTVA] John McGerry - Jelentkezési lap.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

atysdev

Újonc
2023. 07. 17.
7
4
Budapest
V4 karakter
Gustavo Melton
LV karakter
John McGerry
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: John McGerry
Anyja neve: Marry Clintwood
Születési hely és idő: Las Venturas, 1990. január 23.
Személyigazolvány száma: 486346YT
Jogosítvány száma(ha van): 519800LB
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas, Main St. 61/b.
Állampolgárság:
Amerikai állampolgár.

Magasság:
173 cm.
Testsúly:
67 kg.
Nem:

Férfi[x] Nő[]
Etnikum:
Amerikai.


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem.
Intézmény neve:
American University of Engineers
Végzettség megszerzésének ideje:
2023. 04. 14.


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Sofőr
Munkaviszony kezdete és vége:
2023. 10. 04. - 2023. 12. 24.
Munkaköri leírás:
Személyszállítás, fuvarszolgálatás.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Megszűnt a cég.



Out Of Character​



Neved: Attila
Életkorod: 15
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

2020
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

Nem voltam, általában nem volt kereset fiatal játékosokra.
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

Igen.
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

1 hónapot voltam mentős, viszont mivel ez már 2 éve volt, ezért inkább azt mondanám nulláról indulnék itt.
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
Elfogadó vagyok mások véleményével, nézetével, alkalmazkodó vagyok. Aktívan tudnék játszani a szerveren, amikor online vagyok, csak szolgálatban lennék, hiszen nincs most más célom a szerveren.
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
Sziasztok! Januárban töltöttem be a 15. életévemet. Jelenleg Pesten élek, illetve szeptembertől oda is fogok járni technikumba. Gépjármű-mechatronikai technikusnak jelentkeztem, ahova fel is vettek. Érdekel a fizika, illetve az ének-zene. Hobbijaim között a gitározás, programozás (lua-ban inkább csak editelés), focizás, biciklizés van előnyben. Jazz zenéket szoktam hallgatni, játszani, de nyitott vagyok majdnem minden stílusra. Introvertált alaknak hiszem magam, hiszen kevés baráttal, és zárkozott személyiséggel rendelkezek. Édesapukámnak köszönhetően sokat volt dolgom már építőiparban, innen is jön a szak, amit fogok tanulni, a kétkezi munkás szakma.
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

John Mcgerrynek hívnak, gyökeres amerikai vagyok. Céljaim között szeretnék rangos elismerést kapni a szervezetnél. Édesanyám hamar elhunyt, apámat nem ismertem.


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
Törés, zúzódés, belső vérzés, gerinccel kapcsolatos változások (törés, elmozdulás stb), medencetörés, repedés, bordatörés, repedés.
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
Steril kesztyűben letisztítjuk a sebet/végtagot, ha lehetőség tartja felemeljük, majd egy gézlappal lefedjük a kívánt testrészt, és gézpólyával rögzítjük, amennyiben nincs szükség további intézkedésre.
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

A helyszínen megvizsgáljuk a beteget, majd ha sikerbe mehet, akkor hátra fordítjuk a testet (ha szükség van rá). Óvatosan megvizsgáljuk a pulzusát, légzését. Ha nincs pulzusa vagy légzése, akkor kihívom a mentőszolgálatot.
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
A balesetet szenvedő személyhez rohanok, majd a lábát megemelem, hogy alátudjak tenni egy támasztót. Steril anyaggal kitisztítom a seb felületét, majd attól függően, hgoy törés, repedés, stb, megkezdem az ellátást.


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.06.06.
Aláírás: John Mcgerry
 

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
549
649
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.