[ELUTASÍTVA] John Ailwyn jelentkezés

jokulari3

Újonc
2024. 06. 02.
4
0
LV karakter
John Ailwyn
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: John Ailwyn
Születési hely, idő: Fort Carson Medical Center, 1998.02.12
Telefonszám: 38-76-858-3127
Előző munkahelye(i):
Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Diamond Depths bánya
Távozás oka: -​
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Világ életemben érdeklődtem az autók iránt, és szeretném kipróbálni magam etéren is.​
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Elhivatott vagyok, maximalista és amibe bele kezdek azt többnyire kiválóan be is fejezem.​
Önéletrajz (6-8 mondat):
John Ailwyn a nevem. 1998.02.12-én Fort Carsonban születtem. Az általános és a középiskola elvégzését követően, tovább tanultam autó villamossági szerelő szakon. Angol és magyar nyelven is kiválóan tudok beszélni, kommunikálni. A kellő képesítések megszerzését követően sajnos nem tudtam elhelyeszkedni a szakmámban egyéni okok miatt, és legfőképpen alkalmi munkákból éltem. Dolgos srácnak tartom magam, bármilyen munkát elvégzek amit rámbíznak. Kiváló kommunikációs és szociális képességeim vannak, ezáltal jól kijövök az embertársaimmal.​
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen



OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: A nevem Csaba, 20 éves vagyok, Account id: 33365
Játszott perceid: 4928 (tisztában vagyok azzal, hogy kevesebb az elvártnál, de azért szeretnék egy próbát tenni :))
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):
Hétköznap (15:00-21:00 között): legfőképpen ebben az időintervallumban tudok aktív lenni (helyzettől függően 2-5 órát akár)
Hétköznap (12:00-15:00 között): ilyenkor nagyon ritka az, hogy aktív vagyok, esetenként talán 1-2 órát
Hétvégén (10:00-14:00 között): ilyenkor is szintén ritka a fentlét hasónlóan az előbbihez
Hétvégén (14:00-22:00 között): itt pedig a legfelsőt tudnám felhozni, hasonló számokat tudnék hozni (2-5 óra)​
Adminjailek (Kép az UCP-ről): https://imgur.com/a/EmJHEBG
Kitiltások (Kép az UCP-ről): https://imgur.com/a/WhAxEvj
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): -
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?
Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): -
Távozás oka: -​
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen
TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen
Működőképes mikrofon: Igen​
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Mint ahogy említettem 20 éves vagyok, jelenleg egyetemre járok/most fogok végezni. Mindíg közel álltak hozzám a számítógépes játékok, viszont az Mta-val mint játékkal az utóbbi néhány évben ismerkedtem meg. Eddig egy másik nevesebb Mta szerveren tevékenykedtem, viszont mára már benőtt a fejem lágyá és próbát tettem a SeeMtan is. A játszott perceim kevésnek tűnhetnek, viszont azért van egy kis tapasztalatom a játékkal kapcsolatban (nem tartom magam hatalmas rp királynak de volt szerencsém megismerkedne egy-két dologgal). A június 10-ei héttől nagy valószínűséggel napi szinten aktív tudok lenni, akár a fent említett időintervallumokon kívül is.​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen
 

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
586
1 087
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELUTASÍTVA


Személyes megjegyzés: A perceid még tornázd fel, egyébként nem lett rossz lap.


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető