[ELUTASÍTVA]Jhon Bikov -Jelentkési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aron toth32

Újonc
2019. 01. 18.
32
1
V4 karakter
johntravolta
LV karakter
Smecher Aaron
V2 karakter
Maya Chart
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Aaron Smecher>
Születési hely és idő:
<1995.01.01>
Anyja leánykori neve:
<Leila Smecher>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Angol>
Neme:
<Nő>
Elérhetőség:

<>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Postás>

Betöltött pozíció:
<Szálitó>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.08.12-2021.03.19>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Meguntam mert csak ilyen mindig monoton életünk volt és van is sajnálatos modon.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Éretségi,Sanitas képesités és Orvosi képzetség 4 éves>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Sanitas egyetem,New Yrok egyetem 5 éves>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal. [x]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel. [x]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Tóth Áron a teljes nevem.>
Életkorod:
<Idén töltöm be a 18 évet hamarosan.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<Hátmár lassan több mint 2 éve>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Sziasztok én Tóth Áron-Csaba vagyok Romániából azon belül Kovászna megye,Kovásznán lakok 17 éve egy családi házban 2 testvéremmel és a szüleimmel , itthon sok állat van itt nálunk a háztartásban.Én most itt Kovásznán járok iskolába 11.osztályba járok. Legtöbbször a havrokkal logok kin a városban vagy más tevékenységet folytatok/PL játszok vagy dobolok Kahonon.Nagyon szeretek kocsikal foglalkozni ha elvégztem a sulit akor ,Restaurator akarok lenni vagy automérnök.Másképp a kedvenc autom a Mercedes E 500 ,Bmw m3 e30.Amikor szabad vagyok akor általában a kocsinkat bütykölöm és a neten nézkelődök hogy mit hogyan merre .Ez lettem volna Én ,Köszönöm szépen!>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Őszintén megmondom, ez a frakció fogott meg leginkább a szerveren, ismerek néhány tagot a frakcióbol, csupa jókat hallok róla. A Vezetőség is nagyon normális, nagyon megfogott maga a frakció és a tagjai. Mellesleg csupa olyan dolog van ebben a frakcióban, ami nagyon közel áll a szívemhez. Tenném fel ide : Embereken segíteni, Segíteni a városnak / közösségének. Ezt mindet a frakcióban meg tudnám tenni. Mellesleg imádok csapatban dolgozni, kommunikálni az emberekkel, szeretem a kihívásokat >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Még itt nem voltam.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Azért érzem amgam megfelőnek mert nagyon szeretek csapatban dolgozni és szeretek kiváló munkát végezni emebrek számára és nem szeretek hibázni ezért preciz munkákat szoktam végezni és nem kapkodok el semmit.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<Már nincs sok még mert uj karaktert kelet kezdjunk a szerver hiba miatt sajnos igy elvesztetem mert nem volt kepem amivel bizonyitsam hogy menyi játszot percem volt (enyi volt régebb 251 perc).>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
< https://imgur.com/B0PQWdU >
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Hajszáleres, ez pár cseppben mutatkozik meg a felületen, Vénás ez már kicsit erősebb, sötétpiros a vér színe, Artériás (űtőeres) jelentős eleme a nyomókötés>
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<Az orvosok a korházban látják el a beteget, műtét formában ha az kell. A mentős pedig rohamkocsival kitér a helyszínre, ellátja a beteget, ha ahhoz nem kell bármiféle beavatkozás.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Előszőr is nagyon fontos a sebet lehűteni, jégzselével, vagy jégakkuval,majd valamilyen kenőccsel, ami segíti a bőrgyógyulását.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021-3-19
Aláírás: Aláírás helye
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Aaron Smecher ,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel egy leadert TS3-on 2021.03.20 16:00-kor. Amennyiben nem megfelelő az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Stella Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.