[ELUTASÍTVA] Jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rajmi234

Újonc
2023. 02. 17.
13
8
V4 karakter
Lars Kiefer
LV karakter
Brock Kennedy
V2 karakter
Malachi Trevor
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Kennedy>
Középső név:<Válasz>
Keresztnév:<Brock>
Születési hely és idő:<1999/08/15>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerika-Magyar>
Nem:

Férfi [x]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Semmelweis>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Fényező>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2023/01/09 kezdete 2023/01/16vége>
Munkaköri leírás:
<Jó körülmények voltak nem szerettem csinálni és kevés volt a fizetés>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Mert nem szerettem csinálni>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Szabó Rajmi>
Életkorod:<13>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2023/01/07>

Mesélj magadról:
<13 éves srác vagyok szeretek motorozni most fogom lerakni a kismotorra a vizsgát IRL is szeretem az egészségügyet szeretek játszani de legingább szabadőmbe a barátaimmal szoktam találkozni meg beszélgetni>
Mesélj a karakteredről:
<Brock kennedy kedves ért az egészségügyhez a vezetéshez és konfliktus kezelő/tűrő. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<nem voltam még>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<nagyon izgalmas és nagyon pontos mindent lekell írni szó szerint pl /me leteszi a táskát kivesz belőle egy mull lapot és bekeni betadinnel és rárakja a sérült helyre>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<nagyon szeretek az embereken segíteni és ez a frakció pont elről szól.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<katafalam,algoflex,algopyrin>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Gerincsérülés, bármilyen komolyabb mellkasi sérülés, bármilyen nagyobb sérülés a fejen és a nyak környékén.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
< magánál van és tud önállóan járni, amennyiben van felületi seb lefertőtlenítem azt valamilyen fertőtlenítő spray vagy betadine segítségével, steril kötést alkalmazok. Ha vannak zúzódásra/törésre utaló nyomok, akkor előveszek az esettáskából egy mull majd Kenek a lapra a jégzseléből, majd fásli segítségével egy ideiglenes kötést alkalmazva rögzítem a sérült könyökére, majd beszállítom a kórházba további vizsgálatokra és ha szükséges, akkor magasabb szintű ellátásra.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023/02/27
Aláírás: Brock kennedy,Szabó Rajmi
 
Utoljára szerkesztve:

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Kennedy Brock,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.