[ELUTASÍTVA]Jelentkezésem.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vrdn

Újonc
Támogató
2022. 12. 12.
23
37
LV karakter
Isabel Walker
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Isabella Allas(Folyatban lévő nv-m van.)
Anyja neve: Allas Cline
Születési hely és idő: 1995/01/15
Személyigazolvány száma: 931305KH
Jogosítvány száma(ha van): 386147RB
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Blackfield Intersection street 3. Las Venturas
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
175cm
Testsúly:
68kg
Nem:

Férfi[] Nő[X]
Etnikum:
Amerikai angol.


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Orvosi Egyetem, Ápolói szak.
Intézmény neve:
Las Venturas University
Végzettség megszerzésének ideje:
2015.05.01


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Almahand Káfé
Munkaviszony kezdete és vége:
2022.12.15-2023.06.25
Munkaköri leírás:
Emberek kiszolgálása, italok felszolgálása.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Kevés fizetés.



Out Of Character​



Neved: <Vendell>
Életkorod: <14>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<2-3 éve kezdtem el aktívan játszani a roleplay szervereken.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Nem, egészen idáig sose akartam.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Igen voltam, de nem a SeeMTA szervereken.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Átlagos. Tudom hogy kell, de nem csináltam már legalább egy éve.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Kedves vagyok, türelmes, szeretek pojénkodni vicceskedni. Tudok csapatba dolgozni, sok ember kedvel. >
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Szia, a nevem Vendell és 14 éves vagyok . Veszprémben élek és sajnos sok időt töltök a számítógépen. Nagyon élvezem a nyári időszakot , de iskolaidőben az aktivitásom maximum 1-2 órával csökken. Szeretem a szerepjátékokat. Szeretem jól érezni magam és viccelődni . Az iskola során sportolok , de nyáron nem, amikor több szabadidőm van, akkor járok szabadba akár rendezvényekre is.. Belátásom szerint a mentős frakciókat, még más játékszervereken is. Ezen kívül szívesen nézek filmeket és sorozatokat. >
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<A karakterem egy átlagos, komoly és vidám egyéniség . Határozottan uralkodik magán és az érzelmein , és nincsenek komoly hibái . Jól érzi magát , miközben másoknak is segít, és még ha valami pusztító dolog történik is , gyorsan talpra áll . Nem tanácsos keresztbe tenni neki, mivel képes egy pillanat alatt feldühödni és mondani a magáét, de természetesen csak akkor ha muszály.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Ismerek, bőrön ható vagy bőrön keresztül felszívódó gyógyszereket, szájon át adagoltat, végbélen adagoltat, injekcióval adottat, hüvelyen át adagoltat, és a ultravénás tú általi azonnali vérbe küldés.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.

  1. Sérült leültetése megnyugtatása
  2. Fertőtlenítő szer használata.
  3. A sebre helyezzen steril sebvedőt.
  4. A sebvedő-t három négyszer körbetekerni kötszerrel.
  5. Nagyobb vérzés eseten nyomópárnát helyezek a kötszer közé.
  6. Feltekerés után rögzítem sebtapasszal, kapocssal, vagy sebvédőcsattal.
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
  1. 911 azonnali hívása
  2. Sérült légzésének / pulzusának megtekintése, a fülünket a orrához tesszük. Közben nézzük a hasát.
  3. Ellenőrízük a személy száját, nincs-e bent valami a szájába. Ha van, vegyük ki és tájékoztassuk a diszpécsert.
  4. Elkezdjük az újraélesztést, fontos hogy másodpercenként legalább, kétszer háromszor nyomjuk le a úr/hölgy testét.
  5. Körölbelül 30 másodpercenként fújúnk levegőt az úr / hölgy orrába.
  6. Folytatni az újraélesztést és a lélegeztetést, a mentők kiérkezéséig.
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Miután megérkeztem a helyszínre , először is biztosítom azt. Ezután megközelítem a sérültet , hogy felmérjem az állapotát. Ezt követően légutakat nyitok , és megtámasztom az oldalát , mivel nem vagyok biztos benne, hogy a gerince megsérült . Ha magához tér akkor, megkérdezem a sérültet, hogy mi történt , és szükség esetén megnyugtatom. Végül fedezem őt , amíg a mentő megérkezik .>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.08.24.
Aláírás: Isabella Allas
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak. Értelmetlen és felesleges mondatok vannak a lapban. A bemutatott karakter tulajdonságai összeférhetetlenek. Az egészségügyi kérdésekre adott válaszokban a szakmai nyelv nem jelenik meg. A legtöbb válasz pontatlan, vagy hiányos.



tutu-alairas.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.