[Elutasítva] Jackie Hocking Jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MrSk4tryx

Újonc
2021. 12. 29.
55
36
Esztergom
V4 karakter
Boyik Max
LV karakter
Jackie Hocking
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Jackie Hocking>

Születési helye, ideje:
< California 1997 08 24 >

Édesanyja lánykori neve:
< Isabell Wattson >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Starship East 25. >

Hány éve él a városban?:
< 1-2éve>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Nos hát mindig kedvesen fogadtak engem a Redlineba, megszeretném tudni, mint nő ként milyen autókkal foglalkozni/autókat szerelni. Mindig probálok pozítivan hozzá állni a dolgokhoz. Nagyon kinéztem magamnak ezt a munkahelyet de sosem mertem jelentkezési lapot írni mivel gondoltam mint nő, nem leszek elég.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Volt pár tapasztalatom házi műhelybe apukámmal (Mateo Hocking) és innen szereztem a sok tapasztalatot, egy igazi mestertől. Meg mutatta nekem mindig hogy milyen villás kulcs kell hova hányas csavar hányas betét és ezeket szépen lassan megtanultam és nagyon szeretném tovább fejleszteni a tudásomat kocsik terén. Biztos vagyok benne hogy itt a legjobb emberek körül vennének körül.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen>

Előző munkahelye(i):
< Vállalkozó (Jackie Hocking fényező vállalat)>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezek>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Jackie Hocking>


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 9970 >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt még frakcióm>

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen frakcióm>

Mióta RP-zel?:
< 4éve köröbelül>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért mert megszeretném tudni nőként milyen az autószerelés egy igen komoly munkahelyen>

Miért pont téged válasszunk?:
< Nagyon gyorsan tanulok, és gyorsan végeznék a munkával. És minden lendületemet és időmet beletenném a munkába és mindent megtennék és küzdenék hogy felvegyenek ide, nagyon régóta vágyakozom rá és szeretnék bizonyitani is.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam bannolva a szerverről.>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nemvoltam >

Mennyi idős vagy?:
< 16éves vagyok >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1-2éve>

Használsz-e TS3-at?:
< Néha használok>

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen használok>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 1-2órát>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Válasz >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Nagyon vicces vagyok és eléggé maximista hogy minden maximumot kihozok magamból,nagyon jól érzem magam a SEE világába. 1-2éve játszok a szerveren, úgy gondolom azóta nagyon sokat változtam RP ügyileg is meg IRL-be is, be nött a fejem lágya, csinálok néha hülyeségeket de utána egyből meg gondolom miket teszek( Ez UCP-n látható!)>
 
Utoljára szerkesztve:

MrSk4tryx

Újonc
2021. 12. 29.
55
36
Esztergom
V4 karakter
Boyik Max
LV karakter
Jackie Hocking
Tilos a dupla/tripla hozzászólás! - Jack
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Jackie Hocking>

Születési helye, ideje:
< California 1997 08 24 >

Édesanyja lánykori neve:
< Isabell Wattson >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Starship East 25. >

Hány éve él a városban?:
< 1-2éve>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Nos hát mindig kedvesen fogadtak engem a Redlineba, megszeretném tudni, mint nő ként milyen autókkal foglalkozni/autókat szerelni. Mindig probálok pozítivan hozzá állni a dolgokhoz. Nagyon kinéztem magamnak ezt a munkahelyet de sosem mertem jelentkezési lapot írni mivel gondoltam mint nő, nem leszek elég.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Volt pár tapasztalatom házi műhelybe apukámmal (Mateo Hocking) és innen szereztem a sok tapasztalatot, egy igazi mestertől. Meg mutatta nekem mindig hogy milyen villás kulcs kell hova hányas csavar hányas betét és ezeket szépen lassan megtanultam és nagyon szeretném tovább fejleszteni a tudásomat kocsik terén. Biztos vagyok benne hogy itt a legjobb emberek körül vennének körül.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen>

Előző munkahelye(i):
< Vállalkozó (Jackie Hocking fényező vállalat)>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezek>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Jackie Hocking>


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 9970 >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt még frakcióm>

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen frakcióm>

Mióta RP-zel?:
< 4éve köröbelül>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért mert megszeretném tudni nőként milyen az autószerelés egy igen komoly munkahelyen>

Miért pont téged válasszunk?:
< Nagyon gyorsan tanulok, és gyorsan végeznék a munkával. És minden lendületemet és időmet beletenném a munkába és mindent megtennék és küzdenék hogy felvegyenek ide, nagyon régóta vágyakozom rá és szeretnék bizonyitani is.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam bannolva a szerverről.>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nemvoltam >

Mennyi idős vagy?:
< 16éves vagyok >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1-2éve>

Használsz-e TS3-at?:
< Néha használok>

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen használok>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 1-2órát>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Válasz >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Barátságos vagyok, általába mindenhova befogadnak az emberek és nagyon jól érzem magam a SEE világába és remélem így is jó sokáig. Nem tartom magam annyira buta embernek viszont vannak néha hülye húzásaim mint az UCP-n látható. Igyekszem minnél jobban igyekezni mindenre és a maximumot kihozni mindenből>
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Jelenleg nincsen felvétel, így elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.