[ELutasítva] Jack Connor jelentkezési lapja a Las Venturas Medical Services-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DrPeet

Újonc
Támogató
2020. 12. 09.
16
3
Győr
V4 karakter
Bob D Harley
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Connor>
Középső név:<->
Keresztnév:<Jack>
Születési hely és idő:<Las Venturas | 1998.03.18>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas Whitewood Estates street 45>
Állampolgárság(ok):
<amerikai>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<David Geffen School of Medicine at UCLA>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Urma Trans Nagykereskedelmi Kft.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.06.15-2021.06.17>
Munkaköri leírás:
<Áru kivitele cégekhez.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nem fizetett jól 12 órázásért, valamint egyetemi végzettséggel nem ilyen munkára vágyom.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Peti>
Életkorod:<15>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Összeszámolva kisebb-nagyobb kihagyásokkal kb.: 2 éve>

Mesélj magadról:
<Peti vagyok 15 éves. Győrben élek, sok barátom van, tudok alkalmazkodni másokhoz, beilleszkedni közösségekbe. Valakik 'kockának' neveznek mivel néha 8-10 órákra itt ragadok a gép előtt :D. Általában Apukámnak segítek a munkájában hiszen ő villanyszerelő is. Megpróbálom megtanulni tőle a szakmát. A másik érdeklődési irányom az informatika hiszen a másik szakmája informatikus, ez az utóbbi egész jól is megy nekem.>
Mesélj a karakteredről:
<Kedves fiatalember, segítőkész próbál segíteni mindenkinek. Kyle Davidson-nal gyerekkoruk óta barátok. Erős, izmos. Szeretne segíteni, életet menteni. Nem rég érkezett a városba, így még nem is nagyon történt vele semmi különös. Első sorban az egészségügyben szeretne dolgozni.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még frakcióban mert eddig mindig elriadtam attól, hogy bárkivel is beszélnem kell, bár most már erő vettem magamon.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Nem, nincs még tapasztalatom.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Itt van az egyik barátom is és reménykedek benne ha őt is felvették engem is fel vesznek talán.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

<
1Mfn3Sq.png
>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Morfium, AlgoFlex Forte, Dolowill, Aspirin ...>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Ütőér megsérülése, gerinc törés (ha rosszul mozgatjuk a sérültet akár nyaktól lefele le is bénulhat.)>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Leveszem róla a bukósisakot ha van rajta, megnézem, hogy van-e látható külső sérülés, ha látható pl.: zúzódás vagy horzsolás akkor azt a helyszínen lekezelem, ha nem vagy nyíl törés van (nyílt törés esetén a helyszínen stabilizálom) besegítem a mentő autóba és robogok vele a korházhoz. A korházban ellátom a sérültet (ha nem nyílt törés van a sérült kezét megröntgenezem.)>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.06.17.
Aláírás: Jack Connor
 
Utoljára szerkesztve:

secretdavid

Újonc
2021. 03. 27.
14
4
www.evosystem.hu
V4 karakter
Joseph Lee
LV karakter
Joseph Watts
V2 karakter
---
Szia! Szép lap lett, hibát nem találtam, max egy kicsit javítanék a sérülés ellátásán. Nekem tetszik a lapod, Kyle Davidson-nal is szoktam beszélgetni. A lapod TÁMOGATOM!
 

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Jack Connor,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy esélyt megér. Várunk egy rövid meghallgatásra Vasárnap(06.27.) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Martinez Rulfo
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.