[ELUTASÍTVA]Ivan Lucifer Eastwood

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AkyBoyHUN

Újonc
2019. 01. 11.
28
26
28
LV karakter
Isaac Walter Uso
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Eastwood>
Középső név:<Ivan>
Keresztnév:<Lucifer>
Születési hely és idő:< Las Venturas Medical Center 1996.01.03>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
< Community Street 4867 >
Állampolgárság(ok):
< Amerikai >
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas High School>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
< Martinez Services Co>
Munkaviszony kezdete és vége:
< 2022.12.03 - 2023.01.10 >
Munkaköri leírás:
< Vontatás illetve személyszállíttással foglalkoztunk >
Miért távozott előző munkahelyéről:
< A cégtulajdonos megszűntette a céget>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Ákos>
Életkorod:<27>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
< 2015 óta kisebb nagyobb kihagyásokkal! >

Mesélj magadról:
<Megpróbálok rövigen és tömören fogni a dolgokat. Ákos vagyok 27 éves jelnleg szegeden élek. hétköznap olyan 4 illetve 5 órát tudok lenni a szerveren de hétvégén elő fordulhat hogy 5+ órát is tudok lenni. verseny szerűen röplabdázok illetve 4-5 éve Rp-zek. zóval röviden, fiatal férfi állat vagyok, tele tervekkel. >
Mesélj a karakteredről:
<Ivan Lucifer Eastwood Las Venturas születésű, Amerikai állampolgár. Mindig is érdekelte az orvosság és felnézett a doktorokra mint példaképei, hősök. A tanulmányait University of California San Francisco iskolában végezte. Több díjat is nyert a tanulmányai során. Nem született egy nagyon gazdag családban, átlag amerikai család volt, a szülei megtettek mindent hogy egy jó jövő álljon előtte és ezért minden vágya az, hogy a szülei büszkék lehessenek rá. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<eddig itt ezen a szerveren még semmilyen frakcióban nem voltam. >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
< Voltam már de az V3 voltam illetve V2 is voltam mentős nagyon élveztem. szóval nem 0ról kezdem el. >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Nagyon megtetszett régebben a frakció és most jutottam el oda hogy jelentkezzek.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Xanax, Morfium, Nurofen, Ibalgin, Advil, Aspirin>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
< Lőtt seb, Artériás vérzés, Belső vérzés, Súlyos gerinc sérülés, Magasból zuhanás! >
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Helyszínbiztosítás után stabilizálom a bal karját és háromszög kendővel rögzítem. Ezután fájdalomcsillapítót adok be neki. Amennyiben a könyökfájdalmon kívül nem jelent egyebet, úgy beszállítom a korházba és az ápolókra bízom a eset további részeit. Viszont ha nekem kell ellátnom a korházban a beteget, úgy megröntgenezem és ha eltört, akkor begipszelem a kezét, ha nem, akkor a helyzetnek megfelelően járok el>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.01.23.
Aláírás: Ivan Lucifer Eastwood
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
Kitiltás miatt elutasítva.
 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.