[ELUTASÍTVA]Isabella jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vrdn

Újonc
Támogató
2022. 12. 12.
23
37
LV karakter
Isabel Walker
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Isabella>
Középső név:<->
Keresztnév:<Allas>
Születési hely és idő:< Las Venturas 2002.01.01 >
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
< Las Venturas BlackField San Andres. >
Állampolgárság(ok):
<Amerikai. >
Nem:

Nő [x]
Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
< Las Venturas, High School San Andres. >

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Busz vezető>
Munkaviszony kezdete és vége:
<Reggel 6. ----> Este 8 >
Munkaköri leírás:
<Busz vezetés>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Kevés pénzt hozz.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Noel>
Életkorod:<13>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
< 1-2 éve regisztráltam a seemta v3 szerverre.
nem rég váltottam a lv szerverre.>

Mesélj magadról:
< Noel vagyok, egy 13 éves, fiú aki Veszprém városban él. Jelenleg hatodik osztályos, tanuló. Általába 3-4 órát elérhető hétköznap és hétvégén, meg olyan 5-6 órát. Mindig is szeretem sportolni életem során, jelenleg kézilabdás vagyok. Még régen 10éves lehetem amikor regisztráltam a első mta szerverekre. Nem sokáig ment mivel egyáltalán nem tudtam semmit, a szerverről hogy mit kell csinálni. 2-3 éve játszom a mta játékokkal, és hosszú távú frakciót keresek. Aktív vagyok a seemta v3 is de most váltottam nem rég LV-re a másik szeveről. Sok videót>
Mesélj a karakteredről:
< Isabella egy komoly, erős hölgy. Kapható bármire, hamar adja át magát a férfiaknak. Viszont ö komolyan veszi a munka és a baráti kapcsolatokat. Szeret segíteni az embereken és ezt is tervezi az életébe, és ez miatt elhatározta magát hogy jelenkezik a mentősőkhöz. Ha egy férfi kezdeményezz akkor dühös lesz, mivel ha tetszik a karakter neki akkor ő fog kezdeményezzni minden egyes nap. Kivéve ha nem tetszel neki, akkor utálni fog. Apja elhagyta amiről nem tud mert 3 éves volt csak, szüleji azt mondták neki hogy meghalt, jelenleg busz sofőr. Nagyon jó a csapatszelleme és szeret is csapatban lenni. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam frakcióba mivel úgy gondoltam hogy rossz lennék benne, mivel a see az egy komoly mta roleplay szerver. >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Voltam, már LSRP-nél meg galaxy-in is. De soha, nem voltam seemta szerverén frakcióba.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Szeretném kipróbálni a frakciót, és egyébként is nyitott vagyok a komolyabb pl: mentős rpre.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
Nurofen, Algoflex, Algopyrin, Advil, Ibumax
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
Ha engem kérdeznek, akkor lőtt vagy szúrt seb, mély sérülések például a karon nyakon, lábon. Súlyos vérzés, autóbaleset.
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
Beviszem a korházba, majd csinálok egy pár röngen képet a karjáról lehetséges hogy eltört. Ha nem tört akkor adok neki egy kis fájdalom csílapítot és bekötöm a karját. Ha eltört abban a esetben, fekvőkötszert kap vagy sínt.

JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.02.11.
Aláírás: Isabella Allas
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV és Wexen

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Isabella Allas,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.


tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.