[ELUTASÍTVA]Isaac "R" Eastwood

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Opinum

Barangoló
Támogató
2021. 05. 09.
104
58
Eger
V4 karakter
Erwin Shaqiri
LV karakter
Kaffy Larocque
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Eastwood>
Középső név:<R>
Keresztnév:<Isaac>
Születési hely és idő:<Los Angeles, 1998.03.12>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas, Aura St. 1.>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai, Kanadai>
Nem:

Férfi [x]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Los Angeles University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Reddline Auto Service>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2023.02.18 - 2023.03.20>
Munkaköri leírás:
<Autó szervizelés, Műszaki vizsgák ügyintézése. >
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Elutaztam hosszabb időre a városból.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Márk>
Életkorod:<13>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Idén májusban 2 éve.>

Mesélj magadról:
<Márknak szólítanak, idén októberben 2 éve, hogy regisztráltam LV-re. Egy Heves (vár)megyei faluban élek, és Egerbe járok ,,susu"-ba, 6 osztályos gimnáziumba. Pár haverommal ,,élünk" Las Venturas városába. A RolePlay-el kb. 2-3 éve foglalkozom, tehát véleményem szerint nem kevés a tapasztalatom. >
Mesélj a karakteredről:
<20-as éveiben járó, autókkal foglalkozó amerikai férfi. 4 testvére van, akik mind legális úton tevékenykednek. 17 éve költözött ide a városba testévreivel, és kezdek el egészen gyorsan feltörni.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Redline Auto Service, illegálozni kezdtünk, részben ezért hagytam ott.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<1x voltam mentőszolgálati frakcióban, legalább 2,5 éve, még GTA 5 RP-n, szóval röviden, nem voltam még.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Fentebb említettem, hogy nem voltam meg mentőszolgálatos, szeretném kipróbálni ezt is.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<Advil, Xanax, Morfium, Nurofen>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<A helyszín biztosítása után, felmérem, hogy a páciensünk lélegzik-e, valamint magánál van-e. Ezt követően összekulcsolt kézfejjel mellkaskompressziót a szegycsont körül, eközben szájon át való lélegeztetés történik, ameddig a sérült magához nem tér.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
< 1. lehetőség: Biztosítom szintén a helyszint, felmérem a sérült állapotát, amennyiben magánál van kisegítem az autóból, megkérdezem, hogy érzi magát / hol érez fájdalmat. A kötelező EÜ dobozból (amely a civil autómban van) kiveszek egy fertőtlenítőt, mellyel lefertőtlenítem a sebet, ezt követően leragasztom, majd befáslizom a sebet, ezután, ha szükséges adok neki fájdalomcsillapítót, majd útjára engedem. 2. lehetőség: Amennyiben nincs nálam EÜ doboz, hívok rádión keresztül, vagy telefonon egy bajtársat.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.03.30
Aláírás: Issac "R" Eastwood
 
  • Vicces
Reactions: DaniLV

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: "Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet." - Ezek mind gyógyszerek, nem beviteli utak, feltételezem, hogy régebbi lapból másoltad ki a válaszokat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.