[ELUTASÍTVA] Isaac Mateo jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xanpei

Újonc
2022. 07. 07.
5
1
LV karakter
Isaac Mateo
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Isaac Mateo
Anyja neve: Emily Thompson
Születési hely és idő: Las Venturas,1999.02.27.[B] [/B]
Személyigazolvány száma: 470662WW
Jogosítvány száma(ha van): 439899NC
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas, Fort Carson
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
183 cm
Testsúly:
73 kg
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Dél Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
Stanford University
Végzettség megszerzésének ideje:
2022.04.23


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Egy kis saját vállalkozásom volt.
Munkaviszony kezdete és vége:
2023-2024
Munkaköri leírás:
Autó polírozás, fényezés, karbantartás, takarítás.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Nem volt a cégemre akkora kereslet hogy megérje fenttartani.



Out Of Character​



Neved: <György>
Életkorod: <16>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

< 3-4 éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Redline Auto Service. 2 hónapig. Azért hagytam ott mert kezdett monoton lenni a szerelés. ( jelenleg is a frakcióban vagyok de csak vasárnapig a fizetésem miatt.)>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Nem>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Semmilyen>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Saját véleményem szerint, egész gyorsan tudok megtanulni új dolgokat. Barátságos, nyitott és megértő vagyok. >
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
< Gyurinak hívnak 16 éves vagyok Bács-Kiskun megyében lakok egy kis faluban. Középiskolába járok informatikus szakon vagyok jelenleg, azon belül is játéktesztelő/fejlesztő szeretnék lenni. Engem nagyon érdekelnek az autók valamint szeretném bővíteni a tudásom irántuk. Szeretek új embereket megismerni valamint új barátokat szerezni. Szabadidőmben kosárlabdázni, röplabdázni szoktam hobbiból valamint barátokkal szoktam elmenni lógni a városba. A maradék szabadidőmet online játékokkal töltöm, illetve a szerveren is sokat szoktam tevékenykedni. >
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Isaac Mateo egy szelíd kedves ember aki ott segít ahol tud. Szeret horgászni, valamint állatokat gondozni, ebből következik hogy nagyon szereti az állatokat.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Megsérülhetnek a belső szervek, elkezdődhet egy belső vérzés. Fent áll a lehetőség az agyrázkódásra. Nyak és a hát is megsérülhet.
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Elsőnek is lefertőtlenítem a sebet, majd előveszek egy gézlapot körbe tekerem vele a sebet majd szorosan rátekerek egy fáslit.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Elsőként megkell vizsgálni hogy lélegzik e a személy, ezt megtehetjük pulzus megnézéssel vagy a lélegzés vizsgálásával. Ha nem lélegzik elkezdem a mellkas kompressziót ami 30 gyors mély nyomásból áll majd szájon át lélegeztetjük ami úgy folyik le hogy kinyitjuk az áldozat száját, megbizonyosodunk róla hogy nincs a szájában semmi majd ráhelyezzük a szánka a szájára úgy hogy hermetikusan záródjon majd adunk két lassú légzést. Ezt addig folytatom amíg a mentők ki nem érnek a helyszínre. >
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Elsőnek biztosítom a helyszínt mindeközben pedig tárcsázom a mentőket. Majd odamegyek az úrhoz és megpróbálom megnyugtatni hogy minden rendben lesz. Eközben kiveszek az elsősegély dobozból egy fertőtlenítő szert és egy gézlapot. Lefertőtlenítem a sérülést és a gézlapot majd körbe tekerem a fertőtlenített gézlappal a sérülést. Ezek után várom a mentőket és közben próbálom nyugtatni az urat. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.03.29.
Aláírás: Isaac Mateo
 
Utoljára szerkesztve:

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
569
654
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.