[ELUTASÍTVA] [HELYETTE] Tyron Isaac Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Davee_

Barangoló
Támogató
2022. 09. 23.
129
115
17
Tatabánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Tyron

KÖZÉPSŐ NÉV:
-

KERESZTNÉV:

Issac

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)
[ X ] Férfi

[—] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
29/10/1997 - Las Venturas Medical Center

BEJELENTETT LAKCÍM:
Las Venturas 80902 Fort Carson Main Street 12 2/4

TELEFONSZÁM:
+38-76-668-3383

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Régóta szerelő szeretnék lenni, és mivel láttam hogy megpályázták a tagfelvételt, ezáltal összeszedtem az összes erőmet, és bekülldöm az önéletrajzomat. Röviden szeretnék egy csapatba tartozni, akár új barátokra lelni, és sok-sok sikeres teljesítményt nyújtani felettesemnek.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Megvan a tapasztalatom, apukám cégjébe besegítettem régebben, emellett kiválóan dolgozok csapatban és egyedül is egyaránt. Kiemelkedő tehetségem van, illetve kitartok a végsőkig.

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
Egyik jó barátom ajánlotta hogy beküldjem ide az önéletrajzomat, mivel ő is megtette ezt.

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:
Las Venturas Freight Forwarder
Munkaviszony kezdete:
2023.10.22
Munkaviszony vége:
2023.12.23
Munkakör leírása:
Las Venturas, és amellé tartozó állományban csomag kiszállítás, mindenféle árú, csomag, illetve bármilyen kézbesítmény kiszállítása.
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[ X ] Felmondás

[—] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
-

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[ X ] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:
Sándornak hívnak, de "frici" a becenevem.

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:

15 jelenleg.

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
6815 (lvl 12)

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
Nem voltam még frakcióban, csak SASD Akadémián.

*TÁVOZÁS OKA:
-

TERVEID A FRAKCIÓBAN:
Szerezni ismerősöket, sok autót megszerelni, feljebb jutni idővel a ranglétrán, illetve kiemelkedő teljesítményt nyújtani a vezetőség felé hogy bízzanak bennem. Emellett egy kis pénzt szerezni, mivel az sosem árt. :D

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
Régóta tevékenykedek az MTA világába, ezáltal megvan a kellő tapasztalatom a szerver működésével, szabályzatával. Csapatban elég jól tudok dolgozni, de ha egyedül kell akkor sincsen gond. Érett vagyok, gyorsan teljesítem azt amit elém raknak, és kitartóan viselkedek.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
Naponta akár 3órát is tudnék teljesíteni, de meglenne az elvárt idő, pénztösszeg.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")

- Sajnos sikerült összeszednem mindkettőből egyet-egyet, de odafigyelek erre a jövőbe.


ACCOUNT ID-D:
17581

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Szia! Sándornak hívnak, jelenleg 15 éves vagyok. Nagyon érdekelnek az autók, illetve a számítógépek működése, ezekkel is szeretnék foglalkozni a közeljövőben. Jelenleg 8. osztályos tanuló vagyok, de informatikus szakra szeretnék jelentkezni a jövőben. Versenyszerűen sportolok, odafigyelek a dolgokra. Érettnek érzem magam, megvan minden tapasztalatom az MTA terén, aminek örülök. Körülbelül magában az "MTA" Világában már 3 éve tevékenykedek, See-MTA-n 2éve. Ez idő alatt sikerült a dolgokat megtanúlnom, a szabályzatot is végignézni. Egy kisebb városban élek a családommal, ahol csend van és nyugalom. Szerény, de egyben jól dolgozó személy vagyok, aki segít mindig amikor csak tud. Köszi hogy végigolvastad. Szeretnék egy frakcióba tartozni, és ezt választottam magamnak, mivel erre igényt tartok, megfelelne számomra.

ui: Köszi Dexter hogy megírhattam. :)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Dexter

Markyy

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 11. 03.
231
115
21
V4 karakter
Andrey De Sousa
LV karakter
Antonio De Sousa
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Antonio-De-Sousa-al-r-s.png
 
  • Imádom
Reactions: Davee_

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
578
625
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERTELEN

Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban.
Személyes megjegyzés: Meghallgatáson nem jelent meg.




Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.