[Elutasítva] Hego Lucas jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Besenyodi

Újonc
2021. 03. 01.
1
1
LV karakter
Hego Lucas
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Hego Lucas

Születési helye, ideje:

Las Venturas, 1998.10.06.

Édesanyja leánykori neve:

Emily Rascerre

Jelenlegi lakcíme:

Egy motelban élek.

Hány éve él a városban?

3-4 éve körülbelül.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Nagyon régóta érdekelnek az autók, szeretem őket bütykölni. Úgy gondolom ez a tökéletes munkahely számomra. Nagyon régóta szeretnék már ide jelentkezni. Nagy vágyam egyszer egy rally csapatnál szerelőnek lenni.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Szeretek csapatban dolgozni, jól tudok alkalmazkodni másokhoz. Illetve precíz és gyors vagyok ami elengedhetetlen egy ilyen munkakörnyezetben. Szeretek dolgozni, főleg autókkal, ha egy magasabb beosztású személy parancsol valamit azt betartom.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Nem még soha.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Ameddig csak lehet a céget szolgáni, és minél fentebb kerülni a ranglétrán. Természetesen a vendégek igényeinek kielégítése.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Ameddig csak tudok, minél tovább.

Előző munkahelye(i):

Farmokon vállaltam alkalmi munkákat.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

-

Érvényes vezetői engedély kép formájában:














A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Hego Lucas







Redline Auto Service 2023
Est.2017.








Red-Line-Auto-szoba-kislog.png






Játszott perceid:







22993







Eddigi frakcióid:








-







Eddigi frakcióid távozásainak okai.







-







Jelenlegi frakciód:







-







Mióta RP-zel?







3-4 éve







Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?







Szeretek autókkal dolgozni, mert érdekelnek a motorok és a járművek működése. Szívesen megoldom a problémákat és javítom a járműveket, hogy újra működőképesek legyenek. Emellett szeretem segíteni az embereknek, hogy biztonságosan és zavartalanul közlekedhessenek. Az autószerelői szakma kihívásokkal teli, de nagyon izgalmas és kreatív is lehet!







Miért pont téged válasszunk?






Mert lelkes vagyok az autószerelői munka iránt, és szeretek emberekkel dolgozni. Kreatív vagyok a problémamegoldásban, és elkötelezett vagyok a minőségi munkavégzésben.







Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)














Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)














Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)














Voltál-e már szerelő?







Nem.







Mennyi idős vagy?







16 éves vagyok.







Mióta játszol a Las Venturas szerverén?








3 éve kb, kicsit több.







Használsz-e TS3-at?







Nemnagyon.







Használsz Facebook fiókot?








Igen.







Használsz Discordot?







Igen.







Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?







2-3, de hétvégente többet is akár.







Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?







Délután.







Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):







Besenyődi Tamás vagyok 16 éves Kazincbarcikán élek. Szeretek autókkal foglalkozni szabad időmben, de bármikor nyitott vagyok egy kis esti sétára vagy beszélgetésre a barátaimmal. Hobbim a számítógépen játszani és a természetben lenni. A technikumba ahova járok informatikát tanulok és nagyon érdekel a programozás. Gyakran dolgozunk csoportban és nagyon élvezem, fontos hogy mindenki azzal foglalkozzon amihez a legjobban ért így lehet a legjobban kivitelezni a feladatot.







Redline Auto Service 2023
Est.2017.



 
  • Vicces
Reactions: BBboyka

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega

4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.10.28. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Sok sikert, legközelebb a mintára figyelj.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega

4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Nem jelent meg.


 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.