(ELUTASÍTVA) [HCO-5-015] Kristofer Klaus

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

epicstar

Barangoló
2019. 05. 01.
81
83
LV karakter
Billy Boseman

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Kristofer Klaus
Születési ideje: 09/06/1999
Születési helye: Amerikai Egyesült államok, Illinois.
Neme:
[x] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: +38-76-798-7948
Bejelentett lakcíme: 4130 Redsands West 16 , Las Venturas
E-mail címe: krisklaus@seemail.com

Állampolgársága: Amerikai
Beszélt nyelvek: Angol, Német

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[x] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: -
Betöltött pozíciója: -
Munkakör leírása: -
Távozásának oka: -

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[x] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
-

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[x] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[x] Igen
[-] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[x] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[x] Nem
*Ha igen, részletezze: -

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Én szerintem az igazságos adórendszer az, hogy az állampolgárok között nincsen megkülönböztetés, egyformán adóznak az államnak, a bevételeiktől függetlenül.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
Kezdjük a tételes adózással, mely azt jelenti, hogy minden állampolgár ugyan annyit fizet az állam felé.
A proporcionális módú adózás pedig az, melyben a többet kereső, többet is fizet, kinek kevesebb a bevétele, kevesebbet fizet az állam felé.
A tételes adózási fajta, a kevesebb adminisztráció, a proporcionálist pedig az egyenlőség miatt tartom érdemesnek a választásra.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Levente

Mennyi idős vagy?
18

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
Elég régóta játszok a szervereken, Las Venturason töltöttem a legtöbb időmet, itt jelenleg körülbelül amióta van a szerver, pontosan nem tudom sajnos naprapontosan megmondani, a szerverleégés miatt.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
96 206

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!

Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!

Milyen karakterekkel játszottál eddig a szerveren? Csatolj képet az UCP névváltási felületedről!

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
Nyáron voltam törökben, ott a baráti kör szétesése miatt léptem ki. Utána következett a Jesse, ott a tanulmányaim, és az időm nem engedte meg, a folytatást, ez úgy körülbelül Szeptember eleje. Ezután következett a Rudaj, ott kidobásra kerültünk, a körülötte szerveződő konfliktusok, és újraszervezés miatt, itt körülbelül egy hónapot tartózkodtam. A Cartel De Caborca frakcióban körülbelül 3 hónapot tartózkodtam, Januártól mostanáig, vagy hogy. Indokot nem kaptam az eltávolításom felől.

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
Cégek adóztatása, adóbeszedés, behajtás. Ezek mellett a cégek bejelentése, cégek ügyeivel is tevékenykedik, ügyeket intéz. Adócsalók előállítása, büntetés és esetleges szabadságvesztés kiszabása.
Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Szeretném magam kipróbálni a "Másik oldalon", kipróbálni hogy rendvédelmi szervezet tagjaként milyen szerepet tudok alakítani, és kipróbálni magam egy ilyesfajta frakcióban.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Szeretném a karakteremet úgy alakítani, mint egy jószívű, kedves ember. Sokat helyzetben előveszi humorát, még olyan helyeken is ahol nem kellene, de szabályokat betartja, teljesítőképes. Szereti a rászabott feladatokat időre, és a legnagyobb precizítással elvégezni.

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Kristofer Klaus
Kelt: 17/03/2024

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: xylometazoline

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
irs_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Kristofer Klaus!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-5-015] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
irs_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Kristofer Klaus!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-5-015] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELUTASÍTOTTA!
Indokolás: Nem felelt meg a jelentkezési követelményeknek.


Megjegyzés: -


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.