(ELUTASÍTVA) [HCO-5-014] Caden Burton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

llorinc

Újonc
2023. 07. 18.
69
399
www.youtube.com
V4 karakter
nando_ceka 🇦🇱
LV karakter
niek_norde 🇳🇱

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Caden Burton
Születési ideje: 11/23/1999
Születési helye: Las Venturas
Neme:
[X] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: +38-76-450-2870
Bejelentett lakcíme: Las Venturas, Redsands West, Perth St 51
E-mail címe: caden.b@seemail.com

Állampolgársága: Amerikai
Beszélt nyelvek: Angol

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[X] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: [-]
Betöltött pozíciója: [-]
Munkakör leírása: [-]
Távozásának oka: [-]

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[X] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
[-]

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[X] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[X] Nem
*Ha igen, részletezze: [-]

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
A polgárok közt lévő igazságos, arányos adózás. Az adó arányosan oszlik el a vagyon, és az adott ember jövedelme alapján, így fenntartva az igazságos adórendszert.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
A két adózási forma közt sok különbség lelhető fel, azonban a legfontosabb, és szembetűnőbb az adózási arány, vagyon és jövedelem alapján. A tételes adózásnál mindenki X fix összeget fizet, vagyon és jövedelemtől függetlenül. Viszont a proporcionális adózásnál mindenki a vagyon és bevételétők függően, arányosan adózik, ami sokak szerint igazságosabb a polgárok számára.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Lőrinc

Mennyi idős vagy?
17

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
2023. 09. 24.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
44.000

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!
Voltam, azonban félrevezető lehet, mivel kezdő voltam, nem voltam tisztában a szabályokkal. Azóta látszik az UCP-m alapján, hogy a kitiltásom óta nem volt semmi szankcióban részesedésem. Komolyan gondolom a szervert, átolvastam részletesen a szabályzatot.
Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!

Milyen karakterekkel játszottál eddig a szerveren? Csatolj képet az UCP névváltási felületedről!

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
Többféle illegális frakcióban voltam, azonban nézeteltérések végett léptem ki.

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
Az adózás minden formájának, (pl.: adóbevallás/bejelentés) megfelelő működtetéséért felelős, illetve esetleges adócsalás, szabálysértés karbantartásáért. Esetleges adócsalók, szabálysértők lebuktatásáért is felelősek.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, rendvédelmi frakcióban lenni. Szerintem jól eltudnék helyezkedni, jól tudok alkalmazkodni a dolgokhoz. Belátást szeretnék nyerni a frakcióba, és játszani IRS-esként, kézben tartani a szerveren lévő adóval kapcsolatos dolgokat. Ez számomra egy újféle RP lehetőség lenne, amiben szívesen részt vennék, a minőségi RP-t helyezném előtérbe, a jó közösség mellett, ahol mindennapjaim szabadidejét boldogan eltöltöm.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Szókimondó, nyugodt természetű karaktert vinnék, aki szituációtól és környezettől függően beszél keveset, vagy akár sokat. Anyagi háttere kiskorában szüleinek független volt, azonban apja cége csődbe ment, ami egy festékbolt volt. Anyja tanárként tevékenykedett egy középiskolában. Mai napig közepes az anyagi hátterük, azonban nem lehetnek nagyon költekezőek. Ebből kifolyólag kiskorában kissé egoista volt, de ahogy felnőtt, így realizálódott benne sok dolog. Ha bekerülnék, nyilván változások szóba jöhetnek, amivel megváltozik a természete.

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Caden Burton
Kelt: 16/03/2024

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: abader

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
irs_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Caden Burton!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-5-014] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
irs_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Caden Burton!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-5-014] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELUTASÍTOTTA!
Indokolás: Nem felelt meg a jelentkezési követelményeknek.


Megjegyzés: -


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.