[Elutasítva] Hannah Styles jelentkezése autószerelőnek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RJMND

Barangoló
Támogató
2021. 07. 18.
87
113
New York
V4 karakter
Aurora Norman
LV karakter
Marshall Wattson
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Hannah Styles >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1997.09.16. >

Édesanyja lánykori neve:
< Brooklyn Benward >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Abbey Road 14/g >

Hány éve él a városban?:
< 2 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretnék egy összetartó közösséghez csatlakozni, akik tudnak csapatmunkában dolgozni, és tudok bármikor bárkire számítani. Szeretném kipróbálni az autószerelést, gyermekkoromban volt egy játék autóm, valami dobozos féle, amit darabokra lehetett szedni, a motor blokkot is(akár). >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Türelmes, tisztelettudó, tanulékony, önzetlen lány vagyok. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még nem. >

Előző munkahelye(i):
< Nem volt még. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Hannah Styles >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelenleg 3509 perccel rendelkezem. Ez a jövőben gyarapodni fog, csütörtökön kezdtünk el játszani osztálytársammal a szerveren, akkor lehetett körülbelül 2000 percem. >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt még. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Összességében 2017 óta, 2021 óta LV-n kisebb-nagyobb kihagyásokkal. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretném kipróbálni ezt a foglalkozást is, egyik See-Game szerveren sem voltam még szerelő. Tetszik a csapatmunka a srácok-lányok között illetve a kedvesség is. Engem ez fogott meg. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Aktív szerelő lennék, könnyen megtanulnám a dolgokat. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2021 nyara óta, sok kihagyásom volt, meglátszik a perceimen is. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 órát tudok a frakcióra szánni hétköznap. Hétvégén ez változó. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap délután, hétvégén délelőtt-délután(akár). >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőséget tudnám teljesíteni viszont annyi kikötéssel, hogy 1 órával később kezdenék hétköznap, mert fél 2-ig órám van, 2-re érek haza és úgy tudok a gép elé ülni. >


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
<
Rajmund vagyok 14 éves. Jelenleg Heves megyében élek a családommal.
Általános iskolában tanulok, következő tanévben már középiskolába járok ha minden jól megy.
Elsősorban az egészségügy a fő szempont de mellette tervben van elkezdeni programozni.
Leginkább JS és HTML nyelvben mert a weboldalak design-ja és annak elkészítése nekem bejön.
Baráti köröm szűk, elítélnek egy-két külső tulajdonságom miatt ami genetikából is adódik. :(
Már régóta MTA-zok és voltam már több féle FiveM valamint Alt:V szerveren is.
A voice RP annyira nem jött be mert a sok 10-12 éves kisgyerek ha rám ordít mint rendőr hogy álljak félre vagy tegyem fel a kezemet,
egyszerűen nem érzem komolynak a szituációt. Ezért visszatértem MTA-ra.
Alapvetően a fiatalokkal nincsen bajom, én is az vagyok és kisebb testvéreim is vannak.
Több szervert is megjártam már MTA-n legyen annak nagyobb neve vagy sem. v3-on is játszottam illetve v2-n is.
V2-n volt szerencsém bejutni a rendőrségre, az OKF-be és a taxisokhoz. Összességében nagyon tetszettek a frakciók, leginkább az OKF fogott meg a közösség és a segítőkészség miatt. RP tudásomon van mit fejleszteni de igyekszem.
A játékos múltam egészen 2010-re vezethető vissza, mikor is először játszottam a GTA:SA-val.
Nagyon jó élmény volt, tetszett hogy Open World, lehet kocsikat lopni, lövöldözni.
Ezután pár évre rá 2014-ben a GTAV-vel játszottam amit azóta is játszok napjainkban, emellett több E-Sport játékkal is játszom.
Visszatérve az iskolára a jövőben elszeretném végezni a felsőfokú angol nyelv visgát, nem titok elég jól megy az angol annak ellenére hogy a többi tantárgy kevésbé.
Szeretek sorozatokat nézni, egy része az angol tudásomnak azokból származik, hiszen már minden létező sorozatot szinte megnéztem és kizárólag idegennyelven.
Remélem van esélyem bekerülni.

>
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
Jelenleg zárva van a tagfelvétel, zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.