[ELUTASÍTVA] George Lockwood jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dízel

Újonc
2021. 11. 01.
10
5
Budapest
V4 karakter
Tresca William
LV karakter
George Lockwood
V2 karakter
George Lockwood
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: George Lockwood
Születési hely, idő: Las Venturas, 1999.03.18
Telefonszám: +38-76-630-6582
Előző munkahelye(i):

Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): -

Távozás oka: -
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Gyermekéveim óta beleszerettem az autókba. Fiatal korom óta folyamatosan autót szereltem, szerelek, valamint elhagyatott utakon vezettem. Rendkívül vonz az autós környezet, valamint a versenypályák, ahol megmutathatom a tudásomat. Úgy gondolom hogy ez az a hely, ahol jól tudnám érezni magam, hisz ez lenne az a környezet amire évek óta vágyom.
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Nem szeretek átlagosnak lenni, törekszem arra hogy maradandót alkossak, valamint nem megszokott, átlag feletti tudást, teljesítményt nyújtsak. Türelmes vagyok, szeretek új dolgokat kipróbálni, megmérettetni magam, valamint ismeretlen akadályokat leküzdeni. Segítőkész vagyok, amit elvállalok megpróbálom a lehető legjobban, legidőhatékonyabban megoldani.
Önéletrajz (6-8 mondat):
George Lockwood vagyok, Las Venturasban születtem és nőttem fel, a világ egyik legismertebb kaszinóvárosában. Gyermekkorom óta éreztem a szenvedélyt az autók iránt, és ez az érdeklődés szorosan összefonódott az életemmel. Az autók világában való elmélyült tudásom és szeretetem azóta is meghatározza mindennapjaimat.


Gimnazista éveim alatt már részt vettem autós szakkörökön és versenyeken, ahol az autósport és a járműtechnika iránti vonzódásom csak tovább erősödött. Az autók tervezése és javítása mindig is inspirált, és arra sarkallt, hogy mindig többet tanuljak és fejlődjek ezen a területen.


Egyetemi tanulmányaim során autóipari mérnöki szakot választottam, hogy mélyebben megismerjem az autók működését és fejlesztését. Az egyetem alatt lehetőségem volt részt venni különböző autós projektekben és kutatásokban, amelyek tovább bővítették tudásomat és tapasztalataimat.


Diplomám megszerzése után a Las Venturas Auto Clubhoz csatlakoztam, ahol lehetőségem nyílt a város legjobb autós eseményeinek szervezésére és koordinálására. Ezen a platformon képes voltam megosztani tudásomat és szenvedélyemet az autók iránt másokkal is.


Az autók világa számomra nemcsak hobbi, hanem életforma. Mindig is elkötelezett maradok az autós kultúra és technológia folyamatos tanulmányozása és fejlesztése mellett, és várom azokat az új kihívásokat és lehetőségeket, amelyek a jövőben várnak rám.
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen




OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Peti, 17 éves vagyok, Account ID: 1210
Játszott perceid: 21542 játszott percem van.
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):

Hétköznap (15:00-21:00 között): Minimum (legrosszabb esetben) 1 órát.

Hétköznap (12:00-15:00 között): Technikumba járok, tehát csak délután vagyok elérhető. Kivételes esetekben elérhető vagyok ezen időintervallum alatt.

Hétvégén (10:00-14:00 között): Változó, kb. 1 óra. Attól függ mikor ébredek.

Hétvégén (14:00-22:00 között): Minimum (legrosszabb esetben) 1 órát, többet mint egy hétköznapi napon.
Adminjailek (Kép az UCP-ről): https://imgur.com/a/Wc7snSi
Kitiltások (Kép az UCP-ről): https://imgur.com/a/Wc7snSi
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Nem volt.
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?

Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Sajnos még nem voltam frakció tagja.

Távozás oka: -
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen

TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen

Működőképes mikrofon: Igen
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Peti vagyok, Budapesten születtem, a mai napig itt élek. Rengeteget szoktam focizni valamint kosarazni járni a barátaimmal, emellett számítógépes játékokkal foglaljuk el magunkat. Jelenleg informatikai technikumba járok, emiatt sokszor nem igazán vagyok elérhető, erre még egy lapáttal rátesz a konditerem. Rendszeresen járok, ugyanis fontosnak tartom a mozgást. Sajnos az időhiány miatt nem mindig tudok számítógéphez ülni, de próbálok rá időt szakítani mivel élvezem ezt a kikapcsolódást. Nem szeretek feleslegesen stresszelni játékon, ugyanis számomra ez egy kikapcsolódás, megvannak az általános terhek a mindennapokban. :)
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen
 

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
586
1 087
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELUTASÍTVA


Személyes megjegyzés: A lapodban a saját gondolataidra vagyunk kíváncsiak, nem egy AI gondolataira.


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.