[ELUTASÍTVA]Galina Kuznetsov

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

R.Raul

Zöldfülű
See Game Helpdesk
LV
2019. 08. 26.
164
60
V4 karakter
Zakariya Gallagher
LV karakter
Raul De Rumfaldy
V2 karakter
-
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Kuznetsov>
Középső név:<->
Keresztnév:<Galina>
Születési hely és idő:<1997.10.10>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas, simonds st.>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ ]
Nő [x]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Főiskola>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Standford egyetem>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Egy kisebb boltban eladó>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2022.08.10 - 2023.03.04>
Munkaköri leírás:
<Bolti eladó>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nem szerettem, bunkó boltvezető>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Zsolti>
Életkorod:<16>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2019 felétől regisztráltam be, azóta kisebb nagyobb kihagyásokkal>

Mesélj magadról:
<Zsoltinak hívnak egy 10.-es programozónak tanuló srác vagyok, az iskolám egy technikum. Ha olyan dolgot kell tanulni ami érdekel/szeretek, akkor nagyon nyitott tudok lenni a téma felé. Jelenleg sok minden érdekel, de legfőképpen a jogsi megszerzése. Vannak hobbyjaim is pl.: Horgászás, biciklizés, rubik kockázás és persze a számítógépezés. >
Mesélj a karakteredről:
<Galina egy orosz nő, akinek az álma, hogy egyszer egy saját rendelője legyen egy kisebb-nagyobb faluban. Egy értelmes, érdeklődő személy, azonban nem barátkozik könnyen. Közepesen magas, barnás hajú hölgy. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Többször is voltam már a Redline-ban.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Sajnos nincs sok tapasztalatom az egészségügyi RP-ben, nem voltam még sehol egészségügyi frakció tagja.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Szeretnék egy olyan frakcióba jelentkezni amiben tudok újdonságokat tanulni, és átélni a szerveren. Érdekel, hogy hogyan működik ez az egész.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<Tabletta, infúzió, folyékony(pl: vízbe belekeverni), kúpok>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<A beteget egy stabil helyzetbe kell helyezni, majd mellkaskompressziót alkalmazunk, és a beteg száján/orrán levegőt fújunk be, figyelve a mellkasára. >
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Oda menni a járműhöz, kinyitni az ajtóját majd megkérdezni, hogy esetleg hall-e minket. Eközben segítek neki kiszállni a kocsiból, ha nem tud akkor óvatosan kiszedni. Majd lefogni a vérző sebet, és tárcsázni a mentőket.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.06.01.
Aláírás: Galina Kuznetsov
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.